MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez FiDo » sobota, 11 cze 2005, 17:26

jezeli chodzi o zdjecia, to sa ok :)
ale mam kilka uwag:
1. staraj sie dopasowywac scene do formatu, nie format do sceny
2. daruj sobie te takie ramki, bo sa za ciezkie. chyba, ze masz odpowiednie uzasadnienie dlaczego je uzywasz:)
3. juz nie moge patrzec na ta twoja kompresje :)))

pozazdroscic aparatu :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » sobota, 11 cze 2005, 17:33

jak w irfanView zmniejszalem fotke to zapisalem ja jakosciowo na 88% wiec tym razem ta kompresja jest znikoma ..
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » sobota, 11 cze 2005, 22:25

NataliaW napisał(a):No.....jako, że tam bylam( i nawet na jedno zdjęcie się wepchałam :P ) wiem, że impreza była totalnie mało fotogeniczna-dlatego spokojnie stwierdzam, ze fotki są OK-:spoko:

:] Dziekuje.. :| milo bylo cie tam spotkac ... i pana karola skibe .. tez ..
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » sobota, 11 cze 2005, 22:35

NataliaW napisał(a):
Dziekuje.. milo bylo cie tam spotkac ... i pana karola skibe .. tez ..


A pana Przemka Grynia, to już nie? :twisted: :P
:wink:

:) szczerze powiedziawszy nie wiedzialem jak ten pan ma na imie ..ale widuje go dosc czesto .. wiec pozdrawiam ..

[ Dodano: 2005-06-11, 23:48 ]
Obrazek

[ Dodano: 2005-06-11, 23:49 ]
fotka zmniejszona przez ifanView i zapisana w 100% jakosci .. aparat brak ps i innych ..
MarcinR
 

Postprzez Garis » poniedziałek, 13 cze 2005, 08:49

No nareszcie coś dobrego tu widzę - ostatnia fotka nocna. Gdzie to jest ?
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 13 cze 2005, 09:36

Dźwirzyno -port..
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 13 cze 2005, 11:08

OK
co do zdjecia wyzej .. 4sekundy i +2 swiatlo na canonie ..
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 13 cze 2005, 11:43

WZT napisał(a):a wlasnie masz statyw do tego aparatu?
Ze utrzymales go przez 4 sekundy

:P nie
ale pomoglo mi takie metalowe zolte do czego line ze statku sie przywiazuje .. :) na tym stal aparat ja tylko pstryk i czekalem ..
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości