MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » piątek, 10 cze 2005, 10:22

HI-HOT napisał(a):skoro tak mowisz to zwracam honory :)

spoko... :) wszystkie ps i inne poszly do smietnika ..przynajmniej jak na razie..
MarcinR
 

Postprzez Olcia » piątek, 10 cze 2005, 21:41

Cisza na resku... i te zdjęcie z 'ramką' poprostu wymiata...

pozatym pozdrawiam Jarka :lol: [albo w sumie ty go pozdrów Marcinku :* ]
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez MarcinR » piątek, 10 cze 2005, 21:42

olkakg napisał(a):Cisza na resku... i te zdjęcie z 'ramką' poprostu wymiata...

pozatym pozdrawiam Jarka :lol: [albo w sumie ty go pozdrów Marcinku :* ]


:P Co ty tak ciagle pozdrawiasz mojego brata .. mam odkladac na wesele ?? :roll:
Marcinku.. :shy:
MarcinR
 

Postprzez sabcia » piątek, 10 cze 2005, 21:45

podoba mi sie fotka z ta kierownicą (uwielbiam samochody :D )
i jeszcze ładne jest to takie, no tych bloków betonowych w wodzie :]
no i oczywiście cisza :]
i jak dla mnie to fajnie wyglądają takie ramki...dodają uroku zdjęciom :roll: :D
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Olcia » piątek, 10 cze 2005, 21:46

MarcinR napisał(a):
olkakg napisał(a):Cisza na resku... i te zdjęcie z 'ramką' poprostu wymiata...

pozatym pozdrawiam Jarka :lol: [albo w sumie ty go pozdrów Marcinku :* ]


:P Co ty tak ciagle pozdrawiasz mojego brata .. mam odkladac na wesele ?? :roll:
Marcinku.. :shy:


na wesele jeszcze nie :lol:
ale pozdrów :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 10 cze 2005, 21:48

fotki very nice :) ale chyba tylko mnie jakos 'cisza na resku' nie poruszyla..codzien widze to z okna :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » piątek, 10 cze 2005, 21:50

redlovebloodgirl napisał(a):fotki very nice :) ale chyba tylko mnie jakos 'cisza na resku' nie poruszyla..codzien widze to z okna :lol:


wiesz... ja też widze codziennie [no prawie :P] to z okna.. ale lubie patrzeć na chmury i zawsze mają coś innego w sobie, że chce je sie oglądać...:)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez sabcia » piątek, 10 cze 2005, 21:55

olkakg napisał(a):wiesz... ja też widze codziennie [no prawie :P] to z okna.. ale lubie patrzeć na chmury i zawsze mają coś innego w sobie, że chce je sie oglądać...:)


hmm...olka jakie przemyślenia :lol: :P ...ale tak swoja droga to sie z toba zgadzam i jak bym miała normalny aparat np. taki jak ty to bym w chacie co wieczór raczej nie siedziała :P :twisted: :twisted:
ps. ja chcem być świadkowa!!! :P :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez MarcinR » piątek, 10 cze 2005, 21:56

redlovebloodgirl napisał(a):fotki very nice :) ale chyba tylko mnie jakos 'cisza na resku' nie poruszyla..codzien widze to z okna :lol:

:D no wlasnie jak tam bylem :D to WidziALem wasz (twoj i arturka domeK) smaczne domowe
obiadki :P chyba wpadne...)
MarcinR
 

Postprzez Olcia » piątek, 10 cze 2005, 21:59

sabcia napisał(a):
olkakg napisał(a):wiesz... ja też widze codziennie [no prawie :P] to z okna.. ale lubie patrzeć na chmury i zawsze mają coś innego w sobie, że chce je sie oglądać...:)


hmm...olka jakie przemyślenia :lol: :P ...ale tak swoja droga to sie z toba zgadzam i jak bym miała normalny aparat np. taki jak ty to bym w chacie co wieczór raczej nie siedziała :P :twisted: :twisted:
ps. ja chcem być świadkowa!!! :P :twisted: :twisted:


taki jak ja? przeciez to złom :P
i co ma znaczyć że w chacie byś nie siedziała wieczorami? /hmm.. znów nie kumam Cie :lol: /
a świadkową nie zostaniesz :twisted:
bo nie planuje narazie żadengo ślubu....
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez sabcia » piątek, 10 cze 2005, 22:14

olkakg napisał(a):taki jak ja? przeciez to złom :P
i co ma znaczyć że w chacie byś nie siedziała wieczorami? /hmm.. znów nie kumam Cie :lol: /
a świadkową nie zostaniesz :twisted:
bo nie planuje narazie żadengo ślubu....


moze dla ciebie złom ale u mnie to jest stary zwykły złom którego trzeba chyba jakims sznurem związac bo jak sie go nie scisnie to zdjecia ci nie zrobi :lol: a drugi to ma magda ale to tez jest zwykły o tyle ze nowy i troche lepszy ale tez pożądnej foty nim nie zrobisz :/
a o ślubie to jeszcze nawet nie wiesz :P :twisted:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 11 cze 2005, 11:08

MarcinR napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):fotki very nice :) ale chyba tylko mnie jakos 'cisza na resku' nie poruszyla..codzien widze to z okna :lol:

:D no wlasnie jak tam bylem :D to WidziALem wasz (twoj i arturka domeK) smaczne domowe
obiadki :P chyba wpadne...)


obiadki odradzam :wstyd: my tylko bar komus wynajmujemy a konsekwencji juz nie ponosimy ;/ trza bylo do nas na herbatke na gore wpasc :wink: :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MarcinR » sobota, 11 cze 2005, 16:38

:) Mialem konkurentow.. :shock: i konkurentke..
:P
Obrazek
:) no wlasnie ..
Obrazek
a oni sobie grali..
Obrazek
nadal grali..
Obrazek
a ich akcje czasem ludzie zaskakiwaly ..
Obrazek
ksieza kopali..
Obrazek
no wlasnie ..
Obrazek
strzal zycia ..
:lol:
Obrazek
widzowie...
Obrazek
co to ??... nie to nie superman??
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez Sato » sobota, 11 cze 2005, 17:11

wszystko pinknie.. ale trzymaj poziom... dosłownie.. spojrz na horyzont lub ziemie na kilku zdjeciach... to zazwyczaj psuje efekt...
czasami jest to na miejscu, np. ktorejs zdjecie wczesniej... z ptakiem lecacym nad jakims akwenem wody... tamto akurat mialo w sobie cos fajnego...
ale nie w tych fotach wyzej, gdzie te przechyly sa raczej nie zamierzone...
generalnie to zwiewa Cie troche w lewo :lol:

btw. 350d w akcji i od razu widac krok do przodu w jakości fotek... ale i tak wciąż troche za mocno je kompresujesz przed wrzuceniem tutaj na forum :P
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość