studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » wtorek, 7 cze 2005, 08:34

Ej nooo, na żartach sie nie znacie :lol: :devil: :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » wtorek, 7 cze 2005, 08:36

groszeq napisał(a):Ej nooo, na żartach sie nie znacie :lol: :devil: :wink:

Ja mówiłam serio.... Ściągio sie przydają...

Zadam teraz inne putanie...studiuje ktoś na UMK w Toruniu...??
Mariol
 

Postprzez yennefer » wtorek, 7 cze 2005, 14:15

egzamin z laciny zdany, mimo ze okupiony fatalnym samopoczuciem, ale coz.. oplacalo sie :roll:

niemniej powiedzialabym, ze zabawa sie dopiero zaczyna :p
i wcale nie wiem, czy bedzie tak zabawnie :twisted:

WZT, dobre - o tych kierownikach :ok:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 7 cze 2005, 18:39

groszeq napisał(a):Studenci, do książek :lol: zaliczenia na same 5 pozaliczać :P a wszystko będzie ok :!: :]


Przyłączam się do wyżej wspomnianych słów :spoko:
Mam nadzieję, że u nikogo nie będzie kampanii wrześniowej ;/
Dlatego życzę szybkiego zdania zaliczeń, egzaminów i kół (wszystkiego znajdzie się po trochu) :mg: i późniejszych "świętowań" :beer: :lol: kończących się na drugi dzień ciężką głową :drunk:
Ale pewnie warto będzie... :spoko: jak znam życie...
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » środa, 8 cze 2005, 22:05

znowu wywalili z akademika , nie rozumiem

w przyszlym tyg ok 8 zaliczen, zebym mial tone koksu zjesc bedze bez wrzesnia :D
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Nemo » czwartek, 9 cze 2005, 11:18

yennefer napisał(a): (.......)niekonczaca sie opowiescia :lol: :twisted:)
Nemo, powodzenia ;)


Mooj pierwszy egzamin mozr sie takim okazac!! mam nadzieje ze do tego nie dohdzie. Njalepsze jest to ze o tym egzaminie istnieja opowiesci kosmiczne!! jak zdam go to .... :drunk: :drunk: :drunk: !!!!!!! Powodzenia all!!!!
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez wspomnienie » czwartek, 9 cze 2005, 12:13

Własnie dlatego zastanawiam sie nad stancja :]
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » czwartek, 9 cze 2005, 12:24

no niby tak :|
nie wiem
na razie to ja sie tam dostac musze :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 9 cze 2005, 14:04

wspomnienie napisał(a):no niby tak :|
nie wiem
na razie to ja sie tam dostac musze :lol:


moze pociagiem albo autobusem? :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kulA » czwartek, 9 cze 2005, 14:05

pozytywny dzien, udalo mi sie dzis zdobyc zwolnienie z obu czesci najgorszego egzaminu na pierwszych trzech semestrach :)

[ Dodano: 2005-06-09, 15:06 ]
Baltazar Gąbka napisał(a):
wspomnienie napisał(a):no niby tak :|
nie wiem
na razie to ja sie tam dostac musze :lol:


moze pociagiem albo autobusem? :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

to w taki sposob ty sie dostales na studia?? czy to doswiadczenia jakiegos kolegi ?? :twisted: :twisted: :D :D :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość