
groszeq napisał(a):Studenci, do książekzaliczenia na same 5 pozaliczać
a wszystko będzie ok
![]()
i późniejszych "świętowań"
kończących się na drugi dzień ciężką głową
yennefer napisał(a): (.......)niekonczaca sie opowiescia![]()
)
Nemo, powodzenia
!!!!! Powodzenia all!!!!
Baltazar Gąbka napisał(a):wspomnienie napisał(a):no niby tak![]()
nie wiem
na razie to ja sie tam dostac musze
moze pociagiem albo autobusem?![]()
![]()
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości