widzę że ten temat ucieka na dalsze strony
więc aby go "odnowić"
pragnę zapytać kto z Was pisał dzisiaj tą śmieszną
maturkę z matmy i jak Wam poszło...
bo mi koślawo

Magnus napisał(a):Nio ja pisałem9/10 zadan zrobilem ( czy dobrze nie wiem
), wymiękłem na tym dziwnym trójkącie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości