2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MadziUlka » piątek, 3 cze 2005, 15:12

siemanko :)
widzę że ten temat ucieka na dalsze strony
więc aby go "odnowić"
pragnę zapytać kto z Was pisał dzisiaj tą śmieszną
maturkę z matmy i jak Wam poszło...
bo mi koślawo :P :P :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez MadziUlka » piątek, 3 cze 2005, 15:18

Magnus napisał(a):Nio ja pisałem :) 9/10 zadan zrobilem ( czy dobrze nie wiem :P), wymiękłem na tym dziwnym trójkącie :/


ponoć trzeba było go jakoś przez funkcje obliczyć ..
nie wiem sama o co w tym be...
bo w sumie potem Pani N... mówiła mniej więcej
co powinno się zrobić
ale to już po czasie :(
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez MadziUlka » piątek, 3 cze 2005, 15:19

Magnus napisał(a):Z pochodnej moja droga ;)


Ja się nie znam
ja tu tylko sprzątam :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez minas » poniedziałek, 6 cze 2005, 18:33

czy ktoś wie jak sie odbywaja lekcje w piętk tj 10 czerwca??
ma byc dzien szkoły i przedstawienie ale jak bliżej to wygląda??
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Roman » poniedziałek, 6 cze 2005, 20:00

e tam lekcje

"Łomot" nowy się w piątek ukaże

wydanie specjalne

:wink:

kolejne dziecko pójdzie do szkoły :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez gapcio » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:01

Z czego mi wiadomo w piatek lekcje odbywaja sie normalnie do 13:30 a potem jest święto szkoły i wszyscy są zwolnieni tylko muszą być 5cio osobowe delegacje klas, tak mówił pan dyrektor na radzie, a jak będzie to sie jeszcze pewnie okaże...
gapcio
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości

cron