1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 4 cze 2005, 22:47

TISAJA napisał(a):nie ma już takich genialnych uczniów jak ja ,więc cóż to za wyzwanie(....żart....). Serdecznie WAS pozdrawiam.

niesmaczny. Dzięki
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » niedziela, 5 cze 2005, 18:22

Może cud sprawi że komputery w naszej szkole troszkę nas zawiodą we wtorek i nie będą poprawnie pracować...?? :P :twisted:


:roll:
Mariol
 

Postprzez kawon » niedziela, 5 cze 2005, 18:32

Mariol napisał(a):Może cud sprawi że komputery w naszej szkole troszkę nas zawiodą we wtorek i nie będą poprawnie pracować...?? :P :twisted:


:roll:


moznaby im pomoc :cool2:
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Mariol » niedziela, 5 cze 2005, 18:41

znasz sposób...?? :twisted:
bardzo chętnie go poznam... :twisted:
Co prawda trudniej go chyba będzie zrealizować...??
Mariol
 

Postprzez kawon » niedziela, 5 cze 2005, 18:45

Mariol napisał(a):znasz sposób...?? :twisted:
bardzo chętnie go poznam... :twisted:
Co prawda trudniej go chyba będzie zrealizować...??

postaralbym Ci pomoc, ale we wtorek jestesmy z klasa w Gdańsku :( :twisted: :twisted: :twisted:
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez groszeq » niedziela, 5 cze 2005, 18:50

kawon napisał(a):
Mariol napisał(a):znasz sposób...?? :twisted:
bardzo chętnie go poznam... :twisted:
Co prawda trudniej go chyba będzie zrealizować...??

postaralbym Ci pomoc, ale we wtorek jestesmy z klasa w Gdańsku :( :twisted: :twisted: :twisted:


Ooooo nie, nie można ich naprawiać :!: Jak juz sie zepsują to żeby były zepsute cały wtorek :!: Ja nie chcę pisać tego testu :( buuuuuu
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » niedziela, 5 cze 2005, 19:13

groszeq napisał(a):
kawon napisał(a):
Mariol napisał(a):znasz sposób...?? :twisted:
bardzo chętnie go poznam... :twisted:
Co prawda trudniej go chyba będzie zrealizować...??

postaralbym Ci pomoc, ale we wtorek jestesmy z klasa w Gdańsku :( :twisted: :twisted: :twisted:


Ooooo nie, nie można ich naprawiać :!: Jak juz sie zepsują to żeby były zepsute cały wtorek :!: Ja nie chcę pisać tego testu :( buuuuuu


a kto tu mówi o naprawianiu...?? :twisted:
Mariol
 

Postprzez groszeq » poniedziałek, 6 cze 2005, 16:18

Racja, nikt :wink: A teraz idziemy sie uczyć :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 6 cze 2005, 16:29

TISAJA napisał(a):
nie ma już takich genialnych uczniów jak ja ,więc cóż to za wyzwanie(....żart....). Serdecznie WAS pozdrawiam.

niesmaczny. Dzięki

Rymek Hunter -----dlaczego niesmaczny ???? Jeżeli byłam wyzwaniem to zasugerowałam ,że byłam "głąbem"....co jest oczywiście nieprawdą.....ale na pewno nikogo prócz siebie nie obrazałam....co ty ??? :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Mariol » poniedziałek, 6 cze 2005, 17:01

Rymek Hunter ty geniuszu... :lol:
Ale cóż już Ciebie nie ma wśród nas... :( Skończyłeś liceum...
Mariol
 

Postprzez ktosik » poniedziałek, 6 cze 2005, 20:15

qroszeq, Mariol do nauki :!:
Kawon - wyjaśnimy sobie małe co nieco gdy/jeśli wrócisz :!:
ALE BĘDZIE ROZMOWA :D
ktosik
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 18 paź 2004, 19:41

Postprzez Mariol » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:03

Nie ma obawy.... Teraz kąpię się w morzu książek... :wink:

Czy ten angielski musi być taki trudny...?? :cry:

Jak jutro dojdę do szkoły to będzie cud.... :roll:
Oczywiście będę zwarzała na to by się na informatykę nie spóźnić... :)
Mariol
 

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:05

no to Kawon wpadłeś :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez kawon » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:07

ktosik napisał(a):qroszeq, Mariol do nauki :!:
Kawon - wyjaśnimy sobie małe co nieco gdy/jeśli wrócisz :!:
ALE BĘDZIE ROZMOWA :D


Mam zacząć się bać? :>
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 6 cze 2005, 23:14

TISAJA napisał(a):
TISAJA napisał(a):
nie ma już takich genialnych uczniów jak ja ,więc cóż to za wyzwanie(....żart....). Serdecznie WAS pozdrawiam.

niesmaczny. Dzięki

Rymek Hunter -----dlaczego niesmaczny ???? Jeżeli byłam wyzwaniem to zasugerowałam ,że byłam "głąbem"....co jest oczywiście nieprawdą.....ale na pewno nikogo prócz siebie nie obrazałam....co ty ??? :cry:


:wow: :wow: :wow: Spoko :shock: :shock: :shock: ja Tylko buźki o takiej ":lol:" zapomniałem wstawić :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość