Rymek_Hunter napisał(a):Gdyby nie grypa też bym przyszedł
Żartujesz? Gdyby nie grypa to poszedłbyś? Ty? szok
,

Morland napisał(a):Miało zacząć się o 17. O 17:30 wchodzę na aulę i.. szok.. dwie osobyPowiedziałbym, że było beznadziejnie, gdyby cokolwiek w ogóle tam było
]olkakg napisał(a):Morland napisał(a):Miało zacząć się o 17. O 17:30 wchodzę na aulę i.. szok.. dwie osobyPowiedziałbym, że było beznadziejnie, gdyby cokolwiek w ogóle tam było
może jeszcze dodasz tą panią, co mnie nie chciała wpuścić...![]()
ogólnie.. to potem zrobiło sie ciekawie... było ok. 30 osób... [2 tańczyły, 2 udawały ze to robią, a reszcie nawet sie nie chciało udawać![]()
]
A ciekawie było później, jak już opuściliśmy mury 'naszej' szkoły 
! Pozdro dla wszystkich ,których uczy...np.Kazimierska (brrr) . Mnie uczyli starzy belfrowie...ach. Po mnie musieli odejść
) nie ma już takich genialnych uczniów jak ja ,więc cóż to za wyzwanie(....żart....). Serdecznie WAS pozdrawiam. PapatkiUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość