1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » piątek, 3 cze 2005, 14:11

Rymek_Hunter napisał(a):Gdyby nie grypa też bym przyszedł :D

Żartujesz? Gdyby nie grypa to poszedłbyś? Ty? szok :shock: , :P :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » piątek, 3 cze 2005, 18:26

Jak tak dalej pójdzie to ja w szkole nie wyrobię...!! :help:

Jaki człowiek zdoła te ostatnie tygodnie przetrwać to się okaże... :roll:

Cóż siła wyższa mnie skłania by nie zawitać na dzisiejszą "dyskotekę" ... :(
Mariol
 

Postprzez Morland » piątek, 3 cze 2005, 20:28

Miało zacząć się o 17. O 17:30 wchodzę na aulę i.. szok.. dwie osoby :slina: Powiedziałbym, że było beznadziejnie, gdyby cokolwiek w ogóle tam było :dzizys:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olcia » piątek, 3 cze 2005, 20:30

Morland napisał(a):Miało zacząć się o 17. O 17:30 wchodzę na aulę i.. szok.. dwie osoby :slina: Powiedziałbym, że było beznadziejnie, gdyby cokolwiek w ogóle tam było :dzizys:


może jeszcze dodasz tą panią, co mnie nie chciała wpuścić... :P
ogólnie.. to potem zrobiło sie ciekawie... było ok. 30 osób... [2 tańczyły, 2 udawały ze to robią, a reszcie nawet sie nie chciało udawać :lol: :twisted: ]
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Morland » piątek, 3 cze 2005, 20:32

olkakg napisał(a):
Morland napisał(a):Miało zacząć się o 17. O 17:30 wchodzę na aulę i.. szok.. dwie osoby :slina: Powiedziałbym, że było beznadziejnie, gdyby cokolwiek w ogóle tam było :dzizys:


może jeszcze dodasz tą panią, co mnie nie chciała wpuścić... :P
ogólnie.. to potem zrobiło sie ciekawie... było ok. 30 osób... [2 tańczyły, 2 udawały ze to robią, a reszcie nawet sie nie chciało udawać :lol: :twisted: ]

Nic o tej pani nie mów.. tutaj ściany mają uszy :wink: A ciekawie było później, jak już opuściliśmy mury 'naszej' szkoły :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kamila » piątek, 3 cze 2005, 20:37

Morland: no co Ty! 2 osoby :smiech: :smiech: spadłam z krzesła.
olkakg: trza było powiedzieć, że chcesz tu iśc do szkoły i masz ochotę ją właśnie teraz pozwiedzać ;) :cool2:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Morland » piątek, 3 cze 2005, 20:42

Dwie i ani grama więcej :wink:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Mariol » piątek, 3 cze 2005, 20:48

Ach...jak dobrze że mnie tam nie było... :lol:

Chociaż z drugiej strony może rozkręciłoby się "imprezkę" <czasami wierze w cuda> :lol:
Dwie osoby powiadasz...?? :shock:
Morland ... a ty do której grupy sie zaliczasz...??
Tańczących... podpierających ściany... czy uciekających...?? :P :D
Mariol
 

Postprzez Morland » piątek, 3 cze 2005, 20:52

Ja jestem osobistością nadmiernie indywidualną i nie zaliczam się do żadnej grupy :P Ja po prostu poszedłem na spacer :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Mariol » piątek, 3 cze 2005, 20:55

Acha...
Bardzo interesujący spacer... :P :D
<pytanie retoryczne??> Ale dlaczego w stronę szkoły....? :P :shock:
Mariol
 

Postprzez Morland » piątek, 3 cze 2005, 21:01

Zrozumieć to my się nie zrozumieliśmy ;) Na spacer poszedłem już po dyskotece :P I swoją drogą był znacznie przyjemniejszy niż samo disco :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Mariol » piątek, 3 cze 2005, 21:31

Tak to jest...
Jak się ma Human z Mat-fiz'em zrozumieć...?? :P :D
Mariol
 

Postprzez Olcia » piątek, 3 cze 2005, 23:34

kamila, ale ja to mówiłam, ale ta Pani powiedziała, że w takim wypadu będe chodzić na dyskoteki od kiedy będe w tej szkole..
Morland, ojj.. spacer był baardzo miły :D :roll:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez groszeq » sobota, 4 cze 2005, 14:55

No no no widzę, że niczego nie straciłam njie przychodząc na tą wspaniałą dyskoteke\ę :wink:

A kuć mi się nie chce :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Tisaja » sobota, 4 cze 2005, 19:53

POZDRAWIAM "MŁODZIEŻ" Z KOPERNIKA.......ach jak to fajnie było w szkółce......ach jaka to sielanka w porównaniu z życiem........Bawcie się !!! Pozdro dla wszystkich ,których uczy...np.Kazimierska (brrr) . Mnie uczyli starzy belfrowie...ach. Po mnie musieli odejść :)) nie ma już takich genialnych uczniów jak ja ,więc cóż to za wyzwanie(....żart....). Serdecznie WAS pozdrawiam. Papatki
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość