To nie ja narysowalem to serce

TISAJA napisał(a):Baltazar Gąbka ---proszę Cię o co Ci chodzi zym------LUBISZ MNIE TISAJA?
Widzę ,że się nie znamy....o co chodzi????????????

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości