Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 3 cze 2005, 11:59

Spac czy nie spasc - oto jest pytanie

Obrazek

To nie ja narysowalem to serce :P

Obrazek
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » piątek, 3 cze 2005, 12:01

i powiedzcie kto tu jest gumisiem?? :lol:

odp.. Wojtek jest gumisiem :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 3 cze 2005, 12:03

nie przeginaj Ola i dawaj jeszcze jakies swoje fotki do kolekcji gumisi
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » piątek, 3 cze 2005, 12:06

Baltazar Gąbka napisał(a):nie przeginaj Ola i dawaj jeszcze jakies swoje fotki do kolekcji gumisi


teraz to już napewno nie dam... :cry:
czuje sie skrzywdzona.... zamykam sie w sobie :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 3 cze 2005, 12:08

oj daj daj fotki :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 3 cze 2005, 13:38

NataliaW napisał(a)::brawo: wreszcie brnie temat do przodu...... :]

Poziomek-jak zobaczyłam tą fotkę z sercem-to skojarzyłeś mi się ze świeczką na torcie...... :P :lol: I don't know why.... :|


mozesz mnie zdmuchnac :twisted: :lol: :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kamila » piątek, 3 cze 2005, 14:08

pastor: musisz mi pożyczyć te brylki 8) . One sa lepsze od moich :lol: Maczo :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » piątek, 3 cze 2005, 15:13

Baltazar Gąbka ---proszę Cię o co Ci chodzi zym------LUBISZ MNIE TISAJA?
Widzę ,że się nie znamy....o co chodzi ??????????????
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » piątek, 3 cze 2005, 15:20

Baltazar, twoja poza na drugiej focie zdaje sie mowic: sram na milosc :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MadziUlka » piątek, 3 cze 2005, 15:21

TISAJA napisał(a):Baltazar Gąbka ---proszę Cię o co Ci chodzi zym------LUBISZ MNIE TISAJA?
Widzę ,że się nie znamy....o co chodzi ??????????????


tak każdy ma ja jak patrze na jego podpis to widzę
"Lubisz mnie MadziUlka?"
musisz się do tego przyzwyczaić
chociaz mnie nadal to wkurza :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Sylwia » piątek, 3 cze 2005, 15:36

super fota Pastorku :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 3 cze 2005, 15:43

FiDo napisał(a):Baltazar, twoja poza na drugiej focie zdaje sie mowic: sram na milosc :)


ale nie sram, wierz mi :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » piątek, 3 cze 2005, 15:47

dobra, pora siebie przypomniec

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości