1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » niedziela, 15 maja 2005, 21:13

Rymek_Hunter napisał(a):ale też "bohater" będzie pisał :D:D:D:D:D



ekhm .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..... :spoko: .... doborowe towarzystwo :D

[ Dodano: 2005-05-17, 00:00 ]
dlaczego?? pytam dlaczego?? dlaczego pod aulą na przerwach był taki hałas?? ;/ !! ludzie w tej szkole się czasem MATURĘ zdaje!! :lol:

i jeszcze jedno pytanko .... kto w Koperniku uczy WOSU oprócz Pani G.? ... bo tam teraz jakieś zmiany nastapiły, a ja nie jestem na bieżąco :? .... różnice pomiedzy informacjami z podręcznika a repetytorium są tak rażące, że muszę się upewnić z czego się uczyć ;/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Adit » środa, 18 maja 2005, 00:04

Olga napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):ale też "bohater" będzie pisał :D:D:D:D:D



ekhm .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..... :spoko: .... doborowe towarzystwo :D

[ Dodano: 2005-05-17, 00:00 ]
dlaczego?? pytam dlaczego?? dlaczego pod aulą na przerwach był taki hałas?? ;/ !! ludzie w tej szkole się czasem MATURĘ zdaje!! :lol:

i jeszcze jedno pytanko .... kto w Koperniku uczy WOSU oprócz Pani G.? ... bo tam teraz jakieś zmiany nastapiły, a ja nie jestem na bieżąco :? .... różnice pomiedzy informacjami z podręcznika a repetytorium są tak rażące, że muszę się upewnić z czego się uczyć ;/

było głośno, ponieważ pewna "błędna .." istota nie pilnowała holu :p
A WOS-u uczy rownież prof.H.D. :) :) :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Rymek_Hunter » czwartek, 19 maja 2005, 00:35

Ja mogę Was uczyć ;) w sumie fajnie być nauczycielem przedmiotów humanistycznych ... wystarczy wszystko wykuć na blachę :)

[ Dodano: 2005-05-19, 01:35 ]
Tylko trzeba opnować jeszcze liczenie i rysowania tabelek ;P niektórzy wiedzą o co mi chodzi ;P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » czwartek, 19 maja 2005, 14:34

Rymek_Hunter napisał(a):Ja mogę Was uczyć ;) w sumie fajnie być nauczycielem przedmiotów humanistycznych ... wystarczy wszystko wykuć na blachę :)


proponowalabym probe zrozumienia a nie wykucia na blache :P to lepiej dziala ;)
wiesz, wykucie wszystkich pojec z wosu na pamiec to nieporozumienie :P
trzeba myśleć drogi Łukaszu :P

btw. ahh dzisiaj ostatni raz siedzialam w lawce kopernikanskiej......jakos mi z tym........nijako :|
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Sylwia » piątek, 20 maja 2005, 13:25

Rymek_Hunter napisał(a):Ja mogę Was uczyć ;) w sumie fajnie być nauczycielem przedmiotów humanistycznych ... wystarczy wszystko wykuć na blachę :)

[ Dodano: 2005-05-19, 01:35 ]
Tylko trzeba opnować jeszcze liczenie i rysowania tabelek ;P niektórzy wiedzą o co mi chodzi ;P

1. nigdy nie zapomnę tej tabelki na historii LOL :lol: :lol: :lol:
2. 100pkt-100%
60pkt- x% i na krzyż :mg:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Złoty Jeleń » niedziela, 22 maja 2005, 13:54

jak ja mam się nauczyć fizyki na jutro jak ja w tym zeszycie widze tylko jakieś bezsensownie układające się liczby i litery. I jak zawsze znowu nikt nie wie po co zamawialiśmy te debilne podręczniki do fizyki moge sobie nimi w kominku zapalić chyba ;/ i ciekawe jak ja się naucze tego wszystkiego na jutro aaa i jak w ogóle brzmi prawo Hooka?
Złoty Jeleń
 

Postprzez Peny » niedziela, 22 maja 2005, 21:15

hmm..jaki jutro dzien tygodnia.. ? poniedzialek? taakk.. pośpie sobie do poludnia a pozniej moze zobacze co slychac w czerwonych murach... :)
Jak to fajnie miec wakacje :D :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Morland » niedziela, 22 maja 2005, 22:40

Jutro znowu do szkoły.. Ale nie martwcie się, teraz będzie długi weekend.. A na pocieszenie dodam, że ja zaczynam go już w środę :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » poniedziałek, 23 maja 2005, 00:01

hmmm ... może jutro też pochodzę sobie na przerwie po holach w Koperniku :P ... powspominam lata młodości i szczęścia :D :lol:

i tak muszę odwiedzić panią pielęgniarkę, bo już miesiąc dokumenty odbieram :lol: i odebrać nie mogę ... ta godzina, o której trzeba wstać żeby to zrobić skutecznie mnie zniechęca ;/

hmmm ... nawet nie wiem czy mi tęskno do czerwonych murów :? ..... nic nie czuję :( ... choć trochę mi pusto w życiu ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez groszeq » poniedziałek, 23 maja 2005, 15:20

Muszę trochę pomarudzić...

Nienawidzę tych ostatnich dni w szkole :x Każdego dnia mamy po (co najmniej) dwa spr, a jak nie spr to chociaż odpytka. Już nocy nie starcza, żeby się tego wszystkiego wykuć, ani godzin by ściągi porobić :wink: I w dodatku pogoda taka, że tylko do łóżeczka i lulu...

Ja chcę jakąś porządną dyskoteke :]
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Morland » poniedziałek, 23 maja 2005, 15:41

Podobno 3. czerwca ma być jakaś dyskoteka..
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Mariol » poniedziałek, 23 maja 2005, 15:46

znając naszą szkołę.... to wątpię żeby jeszcze w tym roku szkolnym była jakaś dyskteka :roll:
ale kto wie..?? może tym razem się sprężą i sie wreszcie wybawimy i odreagujemy stesiwo... :lol:
Mariol
 

Postprzez groszeq » wtorek, 24 maja 2005, 20:25

Morland napisał(a):Podobno 3. czerwca ma być jakaś dyskoteka..


Noo wkooońcuuu! :prosze:

Już myślałam, że nasza szkoła schodzi na psy :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez MeYa » wtorek, 24 maja 2005, 21:38

w naszej szkole rzadko byly dyskoteki, a nawet jak juz takowe byly to tylko pierwsze klasy sie zachwycaly:)
z wiekiem chyba czlowiek wie gdzie mozna sie lepiej bawic ;)
pamietam ze my przychodzilismy tylko po to by zdobyc ta smieszna karteczke zwalniajaca z odpowiedzi :) i siedzielismy na zielonym zeby jak najszybciej uciec na porzadna impreze :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » wtorek, 24 maja 2005, 22:26

To co, będziem sie bawić przy "Jesteś szalona"? Muszę tam być, muszę. :doh:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość