Rymek_Hunter napisał(a):ale też "bohater" będzie pisał:D:D:D:D
ekhm ....
.....
[ Dodano: 2005-05-17, 00:00 ]
dlaczego?? pytam dlaczego?? dlaczego pod aulą na przerwach był taki hałas??
ludzie w tej szkole się czasem MATURĘ zdaje!!
i jeszcze jedno pytanko .... kto w Koperniku uczy WOSU oprócz Pani G.? ... bo tam teraz jakieś zmiany nastapiły, a ja nie jestem na bieżąco
.... różnice pomiedzy informacjami z podręcznika a repetytorium są tak rażące, że muszę się upewnić z czego się uczyć 

w sumie fajnie być nauczycielem przedmiotów humanistycznych ... wystarczy wszystko wykuć na blachę 

... choć trochę mi pusto w życiu ...
Każdego dnia mamy po (co najmniej) dwa spr, a jak nie spr to chociaż odpytka. Już nocy nie starcza, żeby się tego wszystkiego wykuć, ani godzin by ściągi porobić ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
może tym razem się sprężą i sie wreszcie wybawimy i odreagujemy stesiwo...
