Baltazar Gąbka napisał(a):Honey to gniot, film typowo amerykanski, jak to z nikogo robia kogos.

keeper napisał(a):"Eternal Sunshine of the Spotless Mind", po naszemu to będzie "Zakochany bez pamięci", pewnie wszysycy już widzieli, a ja jak zwykle wlokę się za karawaną.. Film mnie pozytywnie zaskoczył, bo kiedy widzę nazwisko Carrey, przed oczami stają mi jego konwusyjno-spazmatyczno-niby-śmieszne ruchy z kasowych komedii (poza oczywiście Truman Show), a Winslet- wiadomo "My heart will go on". Tak czy inaczej z połączenia tej dwójki wyszło 108 minut dobrego kina. Ona pyskata neurotyczka. On nudziarz do potęgi n-tej. Z tego nie może wyjśc nic dobrego...I nie wychodzi. Nie wyjdzie. Być może nie wyjdzie. Bo w tym filmie nie ma nic pewnego. Czasem utrata kogoś lub czegoś uświadamia ,jak bardzo było to dla nas cenne. Czasami jest już za późno aby wszystko odkręcić, a czasami tylko dziwny traf sprawia, że dostajemy drugą szansę.
Nie dotykam treści- nie sposób. Film ten mozna odczytywac na wiele sposobów, a każdy z nich będzie oryginalny.
Tak. Jest to film o miłości.........

Mafi napisał(a):'Szkoła uwodzenia 2"- kicha jakich mało, aż mi słów brak, że straciłam tyle czasu, odłożyłam prace którą miałam napisać na rzecz filmu i cholernie tego żałuję... blehh... nigdy więcej...

Baltazar Gąbka napisał(a):
2 jest fatalna ale 3 juz dorownuje jedynce wiec polecam. W 3 akcja dzieje sie rownolegle do 1 a graja kuzyni Sebastiana i tej zolzy


! STAR WARS to po prostu jest to
!!!!!!


James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą! STAR WARS to po prostu jest to
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wyczesany w kosmos
!!!!!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

keeper napisał(a):Tak, w owym czasie, jak prawie każda szanująca się 19 latka widziałam Cruel Intentions cz.1, (popularnie nazywane u nas Szkołą uwodzenia), oczywiście ze względu na boskie loczki blondaska Ryana (i nie tylko loczki). Ogladałam wczesniej "Niebezpieczne związki" ( dla młodszych internautów- to było pierwsze, tak jak z tym jajkiem i kurą) i przyznałam, że "Szkoła..." to takie Beverly Hills 90210, tylko główne bohaterki pokazują cyc...i generalnie więcej huci na ekranie.
Tak więc Flo odpowiadając na część drugą Twojego pytania- Nie, trzeciej części nie widziałam, ani niczego co pomiędzy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości