Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez kurczaczek » piątek, 13 maja 2005, 18:52
Kiedy będzie można tą reklame zobaczyć w TV
Posikam się ze smiechu
A co do zdjęć Natalko, jesteś moim nowym idolem
Jeszcze nie widziałam twojego zdjęcia, które by mi się nie podobało, takie chyba nie istnieją
Brawo

-

kurczaczek
- Terminator
-
- Posty: 768
- Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
- Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
- Gadu-Gadu: 2785812
- Skype: kurczaczek.
przez MarcinR » piątek, 13 maja 2005, 20:47
Ta panie to potrafi robic fotki , tez tak chce

-
MarcinR
-
przez FiDo » niedziela, 15 maja 2005, 13:31
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Baltazar Gąbka » niedziela, 15 maja 2005, 13:50
a to dzieki mnie takie foty a co

-
Baltazar Gąbka
-
przez Sato » niedziela, 15 maja 2005, 13:58
nie.. tylko nie zachody slonca.. do tego kolobrzeskiej plazy
(a zeby Ci klisza pekla nastepnym razem

)
czekamy na nowe fotki z ludzikami

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez Baltazar Gąbka » niedziela, 15 maja 2005, 14:19
slonkokg napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):a to dzieki mnie takie foty a co

No to sobie schlebiłes

Sprowadzę Cie na ziemię

to nie Ty, to Natalia czyni takie cudeńka i urozmaica nam spogladanie na to i owo

no ale ja stalem obok

I tez mam fajne fotki

-
Baltazar Gąbka
-
przez yennefer » niedziela, 15 maja 2005, 14:20
Natalia, piekny jest ten pierwszy zachod slonca, bardzo oryginalne ujecie, podobaja mi sie tez 4 i 6, ale tamto jest niesamowite

-

yennefer
- Mieszka tu
-
- Posty: 961
- Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
- Lokalizacja: ...
przez MarcinR » niedziela, 15 maja 2005, 14:26

tez temat juz jest za bardzo opcykany ..a ty potwierdzilas ze potrafisz robic zdjecia ..
Natalio moze teraz wschod slonca

-
MarcinR
-
przez Garis » niedziela, 15 maja 2005, 17:31
Bardzo się cieszę z wygranej

Jestem w szoku, nie wiem co powiedzieć... Samo wyróżnienie jest już dla mnie nagrodą. Jak opadną emocje może powiem coś więcej
Ostatnie zdjęcie z zachodów słońca robi na mnie największe wrażenie.
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez Sato » niedziela, 15 maja 2005, 20:36
NataliaW napisał(a):(...)
Sato-Ty tu nie krakaj.....zachodów słońca nie lubisz....? W ogóle romantyczny nie jesteś....

ale spoko, wiem co czujesz-ja tez mam taką reakcje na zachody słońca-ale te musiałam....

i nie obiecuje, ze się jeszce nie pojawią....

. Ludzie wkrótce będą-obiecuje...ale na razie troche mi wiatr w oczy wieje i doslownie i w przenośni-jak sie zrobi słonecznie-to będą nowe foty ludzi-podejrzewam, ze za ok.tydzień.
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
(...)
lubie zachody... ale ten kawalek wody/nieba/slonca juz widzialem na setkach zdjec

... stad moje znudzenie tym widokiem...
p.s. a romantyk faktycznie ze mnie zaden

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez kurczaczek » niedziela, 15 maja 2005, 21:12
Najbardziej podoba mi się zachód słońca na ostatniej fotce, a raczej świat tuż po zachodzie słońca.
Naprawdę piekne a przede wszystkim klimatyczne

-

kurczaczek
- Terminator
-
- Posty: 768
- Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
- Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
- Gadu-Gadu: 2785812
- Skype: kurczaczek.
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość