NataliaW...galeria.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez kurczaczek » piątek, 13 maja 2005, 18:52

Kiedy będzie można tą reklame zobaczyć w TV :>
Posikam się ze smiechu :lol:

A co do zdjęć Natalko, jesteś moim nowym idolem :)
Jeszcze nie widziałam twojego zdjęcia, które by mi się nie podobało, takie chyba nie istnieją :)
Brawo :brawo:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez MarcinR » piątek, 13 maja 2005, 20:47

Ta panie to potrafi robic fotki , tez tak chce :(
MarcinR
 

Postprzez FiDo » niedziela, 15 maja 2005, 13:31

pierwsze zdjecie mnie powalilo na kolana! :shock: :shock: :shock: jedno z najlepszych zdjec zachodow slonca na kolobrzeskiej plazy jakie widzialem. powaga! nastepnie pdoba mi sie piata. reszta jakos wrazenia na mnie nie robi :beer:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » niedziela, 15 maja 2005, 13:50

a to dzieki mnie takie foty a co :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Sato » niedziela, 15 maja 2005, 13:58

nie.. tylko nie zachody slonca.. do tego kolobrzeskiej plazy :help:
(a zeby Ci klisza pekla nastepnym razem :lol: )
czekamy na nowe fotki z ludzikami :P
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Baltazar Gąbka » niedziela, 15 maja 2005, 14:19

slonkokg napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):a to dzieki mnie takie foty a co :twisted:


No to sobie schlebiłes :wink: Sprowadzę Cie na ziemię --> to nie Ty, to Natalia czyni takie cudeńka i urozmaica nam spogladanie na to i owo ;)


no ale ja stalem obok :P I tez mam fajne fotki :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez yennefer » niedziela, 15 maja 2005, 14:20

Natalia, piekny jest ten pierwszy zachod slonca, bardzo oryginalne ujecie, podobaja mi sie tez 4 i 6, ale tamto jest niesamowite ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez MarcinR » niedziela, 15 maja 2005, 14:26

:) tez temat juz jest za bardzo opcykany ..a ty potwierdzilas ze potrafisz robic zdjecia ..
Natalio moze teraz wschod slonca ?? :|
MarcinR
 

Postprzez Garis » niedziela, 15 maja 2005, 17:31

Bardzo się cieszę z wygranej :) Jestem w szoku, nie wiem co powiedzieć... Samo wyróżnienie jest już dla mnie nagrodą. Jak opadną emocje może powiem coś więcej :wink:
Ostatnie zdjęcie z zachodów słońca robi na mnie największe wrażenie.
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Sato » niedziela, 15 maja 2005, 20:36

NataliaW napisał(a):(...)
Sato-Ty tu nie krakaj.....zachodów słońca nie lubisz....? W ogóle romantyczny nie jesteś.... :P :lol: ale spoko, wiem co czujesz-ja tez mam taką reakcje na zachody słońca-ale te musiałam.... :twisted: i nie obiecuje, ze się jeszce nie pojawią.... :P. Ludzie wkrótce będą-obiecuje...ale na razie troche mi wiatr w oczy wieje i doslownie i w przenośni-jak sie zrobi słonecznie-to będą nowe foty ludzi-podejrzewam, ze za ok.tydzień.:]
(...)

lubie zachody... ale ten kawalek wody/nieba/slonca juz widzialem na setkach zdjec :P... stad moje znudzenie tym widokiem...

p.s. a romantyk faktycznie ze mnie zaden :wstyd:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez kurczaczek » niedziela, 15 maja 2005, 21:12

Najbardziej podoba mi się zachód słońca na ostatniej fotce, a raczej świat tuż po zachodzie słońca.
Naprawdę piekne a przede wszystkim klimatyczne :oops:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość