Sylwia napisał(a):co oni starają się udowodnić ta matura?
Z tego co się mówi to tej matury (całościowo) ma nie zdać 1/3 licealistów - takie było niby założenie

... to ze względu na brak egzaminów wstępnych na część uczelni ...
jeśli tyle osób nie zda to nie będzie to źle świadczyć o uczniach, ale raczej o tym nowym systemie ... chyba są zbyt tępi żeby to zrozumieć albo ich to po prostu nie obchodzi! Choć z jednej strony chcą za wszelką cenę udowonić w swoich wypowiedziach w TV, że ten ich pomysł był genialny .... ale to co wymyslają na arkuszach pokazuje coś zupełnie innego ...
zaprzeczają sami sobie we wszystkim co robią i mówią ... tylko szkoda, że to maturzyści ucierpią na tych ich "zabawach" i eksperymentach
