1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » środa, 11 maja 2005, 15:25

Sylwia napisał(a):niestety u nas na matmie (pisalismy na auli) podczas przerw nie bylo cicho.


to nie "odcinali" holu przed aulą na przerwy? z tego co pamiętam, jak 4 klasy pisały to nie można było tamtędy przechodzić ... wpuszczali jedynie po przerwie pod klasy ... :|
a może się jednak mylę ... nie ważne ..... przekonam się za 5 dni :cry:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Falbor » środa, 11 maja 2005, 15:27

Olga napisał(a):
Sylwia napisał(a):niestety u nas na matmie (pisalismy na auli) podczas przerw nie bylo cicho.


to nie "odcinali" holu przed aulą na przerwy? z tego co pamiętam, jak 4 klasy pisały to nie można było tamtędy przechodzić ... wpuszczali jedynie po przerwie pod klasy ... :|
a może się jednak mylę ... nie ważne ..... przekonam się za 5 dni :cry:


nic nie odcinali... sa normalne przerwy, pod aula pelno halasujacych ludzi... :/
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Adit » środa, 11 maja 2005, 15:56

kamila napisał(a):
Adit napisał(a):to normalnie sa lekcje...??!! nie..no..ja protestuje..zaloze sie,ze jakis przybleda przypaleta sie pod aule i narobi halasu... i lipa..koniec z koncetracja :lol: :lol: :lol: :lol:

Obklejcie taśmą- czerwoną, piętro :P . Dziwie się, naprawdę, że nauczyciele pozwalają na przesiadywanie koło auli, przerw.
Ps. mogę być tą przybłędą? :P
Połamania piór


to ja kolezanke Kamile zwolnie z lekcji, wrecze 4kg miecz i postawie przed aula, jako straznika "spokoju" :lol: :) chcesz?!
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » środa, 11 maja 2005, 15:56

mówi, że chce :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Adit » środa, 11 maja 2005, 15:56

Olga napisał(a):
Sylwia napisał(a):niestety u nas na matmie (pisalismy na auli) podczas przerw nie bylo cicho.

nie ważne ..... przekonam się za 5 dni :cry:


ja to sie przekonam juz jutro..ja i jeszcze kilkanascie osob :P :)

[ Dodano: 2005-05-11, 16:59 ]
Sylwia napisał(a):mówi, że chce :lol:

a kolezanka Sylwia jej pomoze? przy okazji zwerbujcie towarzyszy pseudo-mezczyn i zorganizujcie grupe walczacych o spokoj dla maturzystow :) :P :)
moze dostaniecie wzorowe zachowanie :P :P
a ja piwo postawie :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » środa, 11 maja 2005, 16:01

ja też maturzystka :P :!:
piwa nie lubię wiec się nie piszę :P:P:P :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Adit » środa, 11 maja 2005, 16:04

Sylwia napisał(a):ja też maturzystka :P :!:
piwa nie lubię wiec się nie piszę :P:P:P :lol:

no,ale historii nie piszesz...?!
o to ja wiem ty mi popilnujesz spokoju na historii, a ja Tobie..kiedys tam
(jeju,ale to zabrzmialo) :wink:

a tak,zeby nie bylo OT to wie ktos moze czy sa jeszcze organizowane Dni Urupy i czy istnieje jeszcze Klub Europejski?
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » środa, 11 maja 2005, 17:10

kamila napisał(a):
Adit napisał(a):to normalnie sa lekcje...??!! nie..no..ja protestuje..zaloze sie,ze jakis przybleda przypaleta sie pod aule i narobi halasu... i lipa..koniec z koncetracja :lol: :lol: :lol: :lol:

Obklejcie taśmą- czerwoną, piętro :P . Dziwie się, naprawdę, że nauczyciele pozwalają na przesiadywanie koło auli, przerw.
Ps. mogę być tą przybłędą? :P
Połamania piór


a :boks: chcesz??? ;)
wlasnie..Falbor, przyniesies mi gęsie pióro co bym miala czym napisac ta historie ?? :lol: :lol: swoja droga to ty tez mozesz postac pod aula w roli straznika :) no...kochanie...postoisz ???? :> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adit ja proponuje 2,5 kg miecz dwureczny :) jakby kielbacha pilnowala to w calej szkole bylby spokoj :lol: :lol: :lol: :lol:

groszeq : zapomnialas ze nie ma 3 klas?? a to nie widac tego??? nie wierze....w jakim swiecie ty zyjesz :P a faceci z bylej 3d maja inne zajecia :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » środa, 11 maja 2005, 18:06

Sylwia napisał(a):mówi, że chce :lol:

Ona odpowiedziała za mnie, bez mojej wiedzy. Czubek :mlotek: :P , ale słuze pomocą. Będe 'obłędną rycerką' :smiech:

Marta: ja tylko żartowałam :oops: , nie bij mnie, proszę ... :help: :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Falbor » środa, 11 maja 2005, 21:03

MeYa napisał(a):wlasnie..Falbor, przyniesies mi gęsie pióro co bym miala czym napisac ta historie ?? :lol: :lol: swoja droga to ty tez mozesz postac pod aula w roli straznika :) no...kochanie...postoisz ???? :> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


mowisz masz... biore na jutro gęsie pióro, kałamarz z czarnym atramentem i jakaś ściere ( :lol: ) co byś mogła kleksy zetrzeć :D :lol:
jak chcesz to postoje pod ta aula nawet caly dzien :D :)

btw. jest tu jeszcze jakis wariat ktory zdaje mature z fizyki? :doh:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » czwartek, 12 maja 2005, 15:21

no to juz po historii....nie bede komantowac poziomu ani arkuszy ani niczego bo pewnie mozna sie domyslic jaki to by byl komentarz, powiem tylko ze nie sadzilam ze pokaza nam tramwaj i zapytaja z ktorego on jest roku....nie tego sie uczylam :)

ale na szczescie hol przy auli byl zamkniety wiec nie bylo wiekszego halasu
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » czwartek, 12 maja 2005, 15:43

MeYa napisał(a):no to juz po historii....nie bede komantowac poziomu ani arkuszy ani niczego bo pewnie mozna sie domyslic jaki to by byl komentarz, powiem tylko ze nie sadzilam ze pokaza nam tramwaj i zapytaja z ktorego on jest roku....nie tego sie uczylam :)

ale na szczescie hol przy auli byl zamkniety wiec nie bylo wiekszego halasu


...tylko obstawa przed aula mi sie podobala..reszta juz nie !!
jezeli ktos jeszcze sie uczy na jakikolwiek egzamin maturalny, to niech przestanie..dalsza nauka nie ma sensu.. i tak pytania beda dotyczyly liniikolejowych lub ubioru

PS. Falborzak..ja tam piora gesiego dla MeYowej nie widzialam... :P :P :D :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » czwartek, 12 maja 2005, 17:18

Maturzyści, won! Przez Was nie mogliśmy korzystać z korytarza przy auli, a opcja "only WC" przewidywała jedynie 3 min. A co gdyby kogoś złapały dolegliwości żołądkowe? Oj, nieładnie z Waszej strony :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kamila » czwartek, 12 maja 2005, 17:57

Przepraszam, ale nie mogłam być 'obłąkaną rycerką' dziś, umierałam w łóżku.
Ale z tego co widzę to zagrodzona aula była :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » czwartek, 12 maja 2005, 18:16

chociaż przez jedną przerwą klasa IId robiła tamę obok sali 28... :wink:
prawie nikt sie nie przedarł... :D
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości