Sylwia napisał(a):niestety u nas na matmie (pisalismy na auli) podczas przerw nie bylo cicho.
to nie "odcinali" holu przed aulą na przerwy? z tego co pamiętam, jak 4 klasy pisały to nie można było tamtędy przechodzić ... wpuszczali jedynie po przerwie pod klasy ...
a może się jednak mylę ... nie ważne ..... przekonam się za 5 dni



!! nie..no..ja protestuje..zaloze sie,ze jakis przybleda przypaleta sie pod aule i narobi halasu... i lipa..koniec z koncetracja
. Dziwie się, naprawdę, że nauczyciele pozwalają na przesiadywanie koło auli, przerw.
chcesz?!
chcesz???
, nie bij mnie, proszę ...

