MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 9 maja 2005, 18:38

NataliaW napisał(a):chciała bym tylko powiedzieć, że coś jest w tych ramkach, że bardzo dobrze wpływają na fotę....heh.... :] podobają się.... :wink:


:( podobaja ci sie ramki .... :( ale nie moje zdjecia
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 9 maja 2005, 18:42

NataliaW napisał(a):
MarcinR napisał(a):
NataliaW napisał(a):chciała bym tylko powiedzieć, że coś jest w tych ramkach, że bardzo dobrze wpływają na fotę....heh.... :] podobają się.... :wink:


:( podobaja ci sie ramki .... :( ale nie moje zdjecia


oj czepiasz się.... :P Przeciez tego nie napisałam.....Poprostu dziś już mi się wyczerpała energia na komentowanie czegokolwiek-ale postaram się to zrobić.... :wink:


:D po 8 godzinach w samochodzie powiem ze nie wiem czy sie czepiam czy tego nie robie .. :P
MarcinR
 

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:02

Podobają mi się najbardziej trzy pierwsze zdjęcia. Sa naprawde super. :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kamila » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:17

kot jest fajny, pomimo iż nie lubię tych zwierzaków :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sato » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:28

coraz lepsze kadry... kotek prawie wysmienity... ale jakosc pozostawia wiele do zyczenia... za to wyostrzanie to najchetniej dalbym Ci pstryczka w nos :wink:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez MarcinR » wtorek, 10 maja 2005, 10:43

:D Zdjecia doslownie sprzed paru minutek ... to lekkie deszczysco co przeszlo ..
7.Naturalnie..
Obrazek
8.Ostrzej..
Obrazek
9.jeszcze ostrzej
Obrazek
10.troszke inaczej
Obrazek
:D W sumie ekspozycja z pytaniem ktore bardziej sie komu podoba jezeli wogule sie beda podobac ...(z akcentem na ostrosc )
MarcinR
 

Postprzez Garis » wtorek, 10 maja 2005, 13:45

9. pozycję zatytułowałbym "kaszana" :lol: Czyli cała wiązanka szła by tak: naturalnie... ostrzej... kaszana... :) No ale zdjęcie "deszczowej szyby" to nie taki zły pomysł i pierwsze zdjęcie dla mnie może być. Ciekawe jaki efekt by był gdyby szybę zaparować ?
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » wtorek, 10 maja 2005, 14:29

Garis napisał(a):9. pozycję zatytułowałbym "kaszana" :lol: Czyli cała wiązanka szła by tak: naturalnie... ostrzej... kaszana... :) No ale zdjęcie "deszczowej szyby" to nie taki zły pomysł i pierwsze zdjęcie dla mnie może być. Ciekawe jaki efekt by był gdyby szybę zaparować ?


MnIe sie nie pytaj aparat w lapy dupa w troki i zrob ..

[ Dodano: 2005-05-10, 20:49 ]
11.
Obrazek
12.
Obrazek
13.
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez Garis » środa, 11 maja 2005, 07:06

12. wymiata :)
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » środa, 11 maja 2005, 09:05

oK teraz fotki beda mniej kompresowane (czy jakos tak )
:P I musze przyznac ze ciesze sie ze niektorym sie fotki podobaja :)
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości