Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez MarcinR » poniedziałek, 9 maja 2005, 18:38
NataliaW napisał(a):chciała bym tylko powiedzieć, że coś jest w tych ramkach, że bardzo dobrze wpływają na fotę....heh....
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
podobają się....


podobaja ci sie ramki ....

ale nie moje zdjecia
-
MarcinR
-
przez MarcinR » poniedziałek, 9 maja 2005, 18:42
NataliaW napisał(a):MarcinR napisał(a):NataliaW napisał(a):chciała bym tylko powiedzieć, że coś jest w tych ramkach, że bardzo dobrze wpływają na fotę....heh....
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
podobają się....


podobaja ci sie ramki ....

ale nie moje zdjecia
oj czepiasz się....

Przeciez tego nie napisałam.....Poprostu dziś już mi się wyczerpała energia na komentowanie czegokolwiek-ale postaram się to zrobić....


po 8 godzinach w samochodzie powiem ze nie wiem czy sie czepiam czy tego nie robie ..

-
MarcinR
-
przez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:02
Podobają mi się najbardziej trzy pierwsze zdjęcia. Sa naprawde super.

-

kurczaczek
- Terminator
-
- Posty: 768
- Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
- Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
- Gadu-Gadu: 2785812
- Skype: kurczaczek.
przez kamila » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:17
kot jest fajny, pomimo iż nie lubię tych zwierzaków

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez Sato » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:28
coraz lepsze kadry... kotek prawie wysmienity... ale jakosc pozostawia wiele do zyczenia... za to wyostrzanie to najchetniej dalbym Ci pstryczka w nos

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez MarcinR » wtorek, 10 maja 2005, 10:43

Zdjecia doslownie sprzed paru minutek ... to lekkie deszczysco co przeszlo ..
7.Naturalnie..
8.Ostrzej..
9.jeszcze ostrzej
10.troszke inaczej

W sumie ekspozycja z pytaniem ktore bardziej sie komu podoba jezeli wogule sie beda podobac ...(z akcentem na ostrosc )
-
MarcinR
-
przez Garis » wtorek, 10 maja 2005, 13:45
9. pozycję zatytułowałbym "kaszana"

Czyli cała wiązanka szła by tak: naturalnie... ostrzej... kaszana...

No ale zdjęcie "deszczowej szyby" to nie taki zły pomysł i pierwsze zdjęcie dla mnie może być. Ciekawe jaki efekt by był gdyby szybę zaparować ?
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez MarcinR » wtorek, 10 maja 2005, 14:29
Garis napisał(a):9. pozycję zatytułowałbym "kaszana"

Czyli cała wiązanka szła by tak: naturalnie... ostrzej... kaszana...

No ale zdjęcie "deszczowej szyby" to nie taki zły pomysł i pierwsze zdjęcie dla mnie może być. Ciekawe jaki efekt by był gdyby szybę zaparować ?
MnIe sie nie pytaj aparat w lapy dupa w troki i zrob ..
[ Dodano: 2005-05-10, 20:49 ]11.
12.
13.

-
MarcinR
-
przez Garis » środa, 11 maja 2005, 07:06
12. wymiata

-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez MarcinR » środa, 11 maja 2005, 09:05
oK teraz fotki beda mniej kompresowane (czy jakos tak )

I musze przyznac ze ciesze sie ze niektorym sie fotki podobaja

-
MarcinR
-
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość