Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Slayer » sobota, 7 maja 2005, 14:02

FiDo napisał(a):
Slayer napisał(a):"Zabic Hakera"... w sumie nic ciekawego... o hakerach chyba jeszcze nie nakrecono zadnego dobrego filmu.

hakerzy (kultowy film)


chyba zartujesz...


ale z Takedown mozna sie w sumie zgodzic...
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez FiDo » sobota, 7 maja 2005, 16:03

nie dla wszystkich... ale dla pewnych grup, tak..
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kurczaczek » sobota, 7 maja 2005, 19:42

"Do diabła z miłością"

Kolejna przeze mnie obejrzana komedia romantyczna. :doh:
W roli głównej znana z filmu "Chicago" Renee Zellweger i mniej znany Ewan McGregor, ale jakże przystojny :roll:
W sumie film taki sobie.
Nie zrobił na mnie większego wrażenia.
Do kina bym na niego nie poszła, bo po prostu nie powalił mnie na kolana.
Na plus w filmie zasługują moda, stroje, fryzury z lat 50 i 60 bo to po prostu było przyjemne dla oka.
To chyba na tyle. :]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez FiDo » sobota, 7 maja 2005, 21:49

Krolestwo Niebieskie. Ridley Scott wyraznie poszedl w slady gladiatora (przejawy w kadrach, motywach a nawet muzyce), ale nie do konca. film swietny, ale malo oryginalny. no i zakonczenie mniej wzniosle od tego w gladiatorze :) pozycja obowiazkowa
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 7 maja 2005, 21:51

kurczaczek napisał(a):"Do diabła z miłością"

Kolejna przeze mnie obejrzana komedia romantyczna. :doh:
W roli głównej znana z filmu "Chicago" Renee Zellweger i mniej znany Ewan McGregor, ale jakże przystojny :roll:
W sumie film taki sobie.
Nie zrobił na mnie większego wrażenia.
Do kina bym na niego nie poszła, bo po prostu nie powalił mnie na kolana.
Na plus w filmie zasługują moda, stroje, fryzury z lat 50 i 60 bo to po prostu było przyjemne dla oka.
To chyba na tyle. :]


Ewan McGregor nieznany? :lol:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olga » sobota, 7 maja 2005, 23:07

"Wyspa doktora Moreau" ........ :spoko:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » niedziela, 8 maja 2005, 00:46

"córka generała" taki sobie... na nudny wieczór...
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kurczaczek » niedziela, 8 maja 2005, 07:55

Baltazar Gąbka napisał(a):Ewan McGregor nieznany? :lol:

Chyba mylisz pojęcia. :)
Nie napisałam "nieznany" lecz "mniej znany" od Renee Zellweger
"Do diabła z miłością" to pierwszy film w którym widziałam tego aktora. :]
Wcześniej nie miałam przyjemności z nim "obcować" :]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez anula » niedziela, 8 maja 2005, 10:16

"pacyfikator"- nie jest to komedia o ktorej myslałam, ale miło sie ogladało :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Pelson » niedziela, 8 maja 2005, 10:31

XXX2 NEXT LEVEL - nie tak dobry jak 1 .Ale mozna bylo obejrzec.
Avatar użytkownika
Pelson
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » niedziela, 8 maja 2005, 12:15

"Teksańska masakra piłą mechaniczną"- super filmek :) bardzo mi sie podobał
jest warty obejrzenia
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez yennefer » niedziela, 8 maja 2005, 12:34

obejrzalam wczoraj (no wlasciwie to dzis ;)) "Dziewczyne z sasiedztwa" - wydawaloby sie, ze kolejna banalna komedia z happy endem, a jednak nasuwa pare ciekawych refleksji...i nie musza byc to tylko pozytywne odczucia. choc komus, kto nie bedzie sie nad tym zastanawial, spodoba sie sama historia - ciepla opowiesc o tym, ile czlowiek moze poswiecic dla drugiej osoby i jak dalece moze sie dla niej zmienic...
ogolnie bardzo mi sie podobal.
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Ged » niedziela, 8 maja 2005, 12:48

Taegukgi hwinalrimyeo aka The Brotherhood of War

Na pytanie: film wojenny? kazdy z pewnoscia odpowie "Szeregowiec Ryan", co bardziej wnikliwi "Kompania Braci".
Film o ktorym wspomnialem powyzej ma jedna zasadnicza wade: nie jest filmem amerykanskim. Pisze to z przekora, poniewaz zapewne tylko dlatego nic o nim u nas nie slychac.
Wysmienite sceny batalistyczne, duza dawka naturalistycznych scen przemocy (tu:wojny) charakterystycznych dla kina azjatyckiego, zdjecia, muzyka...

Historia wojny koreanskiej opowiedziana od srodka.. Naprawde pozycja obowiazkowa, nie tylko dla wielbicieli filmow wojennych.

enjoy
Ged
 

Postprzez Olcia » niedziela, 8 maja 2005, 20:47

MadziUlka napisał(a):"Teksańska masakra piłą mechaniczną"- super filmek :) bardzo mi sie podobał
jest warty obejrzenia


o nieee tylko nie on.. po 20 minutach jak koleś latał z tą piłą zaczęłam sie śmiać... :lol:

aaa!! byłam dziś na Krąg 2... po co ja oglądałam Straszny Film 3?? jak nie wbijałam sie w fotel zamykając oczy to sie brechałam z innych scen kiedy była cisza w kinie :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez SAVARY » niedziela, 8 maja 2005, 22:09

a wszystko zaczęło się od Władcy Pierścieni (pomijam, że uwilbiam ten film) ...

Ja też!!! Super film (kiedyś czytałem książkę) i supeeeer muzyka

[ Dodano: 2005-05-08, 23:12 ]
keeper napisał(a):SAVARY a propos "Królestwa Niebieskiego"- "Nawet niewymagające nastolatki będa poirytowane głupota tego filmu" <= to nie ja. Powtarzam za krytykiem z jednej z gazet, także..schowaj pieniązki, jak chcesz pozyczę Ci ksiązkę o wyprawach krzyżowych- za darmo :wink:


Mam i to kilka ciekawych pozycji, ale dzięki za ocene filmu i dobre chęci z książkami :wink: :spoko: :spoko: :spoko:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości