studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » czwartek, 28 kwi 2005, 16:15

wrrr .... jestem zła..... juwenalia - 5-7 maja a ja właśnie 07 maja mam najważniejszy egzamin w tym roku..... i całe dnie zajęć w sobotę i niedzielę....... kto tak wymyślił ? oj ten stosunek prof do studentów zaocznych.....
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kartofelek » piątek, 29 kwi 2005, 01:30

<brawo> jak zawsze dobre rady
kartofelek
 

Postprzez niuniadaq » piątek, 29 kwi 2005, 10:13

jak tu sie uczyc gdy w perspektywie juwenalia....
a poza tym slonko i slonko :)

[ Dodano: 2005-04-29, 11:15 ]
kartofelku co to za niuniadaq??
Avatar użytkownika
niuniadaq
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 11:15
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez niuniadaq » piątek, 29 kwi 2005, 10:20

ale dlaczego??
Avatar użytkownika
niuniadaq
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 11:15
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez niuniadaq » piątek, 29 kwi 2005, 10:28

na to wychodzi:) :D
Avatar użytkownika
niuniadaq
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 11:15
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez kulA » piątek, 29 kwi 2005, 10:31

no i jestem juz w kg, ale tym razem bez takiego entuzjazmu jak zwykle
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » piątek, 29 kwi 2005, 15:17

WZT napisał(a):Oi!Suzy ALe zoabcz z drugiej strony ze egzamin nie bedzie trwal calych 24 godzin -nauczyczsz sie na egzamin i zdasz i mozesz pozniej poszalec na juwenaliach!!!!!


ale juwenalia trwają jeszcze w czwartek i piątek.... słuchając Twojej rady musiałabym skorzystać z zabawy dopiero po egzaminie.. czyli tylko w sobotę... ostatni dzień :cry:

... no zobaczymy...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Agnes » sobota, 30 kwi 2005, 13:06

wrocilam;d;d;d :) ale ile pracy na ten weekend -->paranoja, juz kilka egzaminow w maju az sie wracac tam nie chce , a bylo tak pieknie :cry: ale studia to i tak piekny okres :twisted: Pozdrawiam..kazdy wie kogo :P :|
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » niedziela, 1 maja 2005, 14:36

Agnes napisał(a):wrocilam;d;d;d :) ale ile pracy na ten weekend -->paranoja, juz kilka egzaminow w maju az sie wracac tam nie chce , a bylo tak pieknie :cry: ale studia to i tak piekny okres :twisted: Pozdrawiam..kazdy wie kogo :P :|


Nic nie moow o tych fajych kołach i zalkach!! :( tyle do roboty a tu taka ładna pogoda i pobyt w domku!! i.......... :beer: no i Wy moi drodzy ;)

ja mam w juwenalia zajecia od 8 do 14h a potem............... :drunk: :jupi: ciekawe jak bedzie! ? mam nadzieje ze sie zdaze zgubic................ :rockon:

pozdro all !!!!!!!!!!!!!!:)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kulA » poniedziałek, 2 maja 2005, 09:56

alesmy wczoraj z dziabongiem postudiowali :mg: :mg: :D :D :wink: :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » poniedziałek, 2 maja 2005, 10:24

[quote="WZT"]
szkoda....ale sie staraj sie!!!!!!!!!!!!
Umnie wekend zaczyna sie juz w czwartek i musze isc do szkoly na obowiazkowe zajecia dopiero w wtorek wiec.... napewno wpadne do Torunia :D :) :[/quote]

plecam, zapowiada sie miło , zresztą jak co roku...... :)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość