WZT napisał(a):Oi!Suzy ALe zoabcz z drugiej strony ze egzamin nie bedzie trwal calych 24 godzin -nauczyczsz sie na egzamin i zdasz i mozesz pozniej poszalec na juwenaliach!!!!!
Agnes napisał(a):wrocilam;d;d;dale ile pracy na ten weekend
paranoja, juz kilka egzaminow w maju az sie wracac tam nie chce , a bylo tak pieknie
ale studia to i tak piekny okres
Pozdrawiam..kazdy wie kogo
![]()
tyle do roboty a tu taka ładna pogoda i pobyt w domku!! i..........
no i Wy moi drodzy
ciekawe jak bedzie! ? mam nadzieje ze sie zdaze zgubic................
!!!!!!!!!!!!:)
/quote]

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości