1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » środa, 27 kwi 2005, 14:21

jeszcze 8 dni i zaczyna się prawdziwa matura!! tylko, że tej to się jakimś dziwnym trafem nie boję ... :| ... a powinnam! :?

ehh ... już się stęskniłam za murami Czerwonego!! :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Adit » środa, 27 kwi 2005, 16:18

Morland napisał(a):Wczoraj poinformowano nas, że dzisiaj z powodu nieobecności nauczycielki zamiast trzech polskich będziemy mieli jakieś inne lekcje.. okazało się, że nauczycielka była w szkole i sama zastanawiała się dlaczego bez jej wiedzy zostały wypisane zastępstwa.. co najmniej dziwne..

to "WASZA" Pani prof. byla wczoraj w szkole?!

[ Dodano: 2005-04-27, 17:18 ]
tzn. miala lekcje?
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » środa, 27 kwi 2005, 16:41

Adit napisał(a):
Morland napisał(a):Wczoraj poinformowano nas, że dzisiaj z powodu nieobecności nauczycielki zamiast trzech polskich będziemy mieli jakieś inne lekcje.. okazało się, że nauczycielka była w szkole i sama zastanawiała się dlaczego bez jej wiedzy zostały wypisane zastępstwa.. co najmniej dziwne..

to "WASZA" Pani prof. byla wczoraj w szkole?!

[ Dodano: 2005-04-27, 17:18 ]
tzn. miala lekcje?

Była w szkole i miała z nami lekcje.. tylko trochę dziwne, bo raczej nikt nie miał zeszytu ani podręcznika..
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Adit » środa, 27 kwi 2005, 21:50

Morland napisał(a):
Adit napisał(a):
Morland napisał(a):Wczoraj poinformowano nas, że dzisiaj z powodu nieobecności nauczycielki zamiast trzech polskich będziemy mieli jakieś inne lekcje.. okazało się, że nauczycielka była w szkole i sama zastanawiała się dlaczego bez jej wiedzy zostały wypisane zastępstwa.. co najmniej dziwne..

to "WASZA" Pani prof. byla wczoraj w szkole?!

[ Dodano: 2005-04-27, 17:18 ]
tzn. miala lekcje?

Była w szkole i miała z nami lekcje.. tylko trochę dziwne, bo raczej nikt nie miał zeszytu ani podręcznika..


i nie dopadl ja atakt wscieklosci? :P :)
hehehe... jutro ja dopiero wezmie,ale napad radosci,ze tak pieknie jej klasa sie prezentuje na egzaminie dojrzalosci.. z polskiego rzecz jasna :P :P POWODZENIA MOJA KOCHANA IIIe
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » środa, 27 kwi 2005, 22:12

Adit napisał(a):
i nie dopadl ja atakt wscieklosci? :P :)
hehehe... jutro ja dopiero wezmie,ale napad radosci,ze tak pieknie jej klasa sie prezentuje na egzaminie dojrzalosci.. z polskiego rzecz jasna :P :P POWODZENIA MOJA KOCHANA IIIe


teraz to tak swobodnie, nawet radosnie piszesz
a w piatek bedziesz jeczec, kwieczec i marudzic :P
zreszta razem ze mna....:]
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » środa, 27 kwi 2005, 22:23

MeYa napisał(a):
Adit napisał(a):
i nie dopadl ja atakt wscieklosci? :P :)
hehehe... jutro ja dopiero wezmie,ale napad radosci,ze tak pieknie jej klasa sie prezentuje na egzaminie dojrzalosci.. z polskiego rzecz jasna :P :P POWODZENIA MOJA KOCHANA IIIe


teraz to tak swobodnie, nawet radosnie piszesz
a w piatek bedziesz jeczec, kwieczec i marudzic :P
zreszta razem ze mna....:]


oj razem z Toba BEJBE :P tak jakna niemieckim :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Kulo » środa, 27 kwi 2005, 22:41

Witam.

Jestem z towarzystwo Psychologi i Opinii publicznej w skrócie PiOB.

Kogo waszym zdaniem powinnismy obwiniac za Nową Mature:
a) Rząd
b) Społeczeństwo
c) Obrazki w telewizji
d) Kanadę

prosze sie nie krempowac z odpowiedziamy. jak bedzie je wystarczajaca ilosc to opublikuje tutaj jej wyniki - które oczywiście będą anonimowe.
Pozdrawiam.

P.S. Hej za 13 godzin matura, a za 4 godziny mecz Polska-Meksyk w Szikago.
wiec ide spac by sie wyspac...do meczu :D
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » środa, 27 kwi 2005, 22:50

Kanadę.
zdecydowanie.
bez gadania.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » czwartek, 28 kwi 2005, 09:11

ja wybieram stanowczo ta zielona bramke z zoltymi wredzlami... taaak..to dobry wybor :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » czwartek, 28 kwi 2005, 15:35

Kanadyjczyków.. oni są potworni.. :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » czwartek, 28 kwi 2005, 20:55

b) kiszony ogórek
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Peny » czwartek, 28 kwi 2005, 20:57

niedobrze mi... czuje sie jak ostatnia kaleka... boje sie jutra... godzina 8.00 godzina X... :dobani: :dobani:
mam dosyc tej matury... :|
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » czwartek, 28 kwi 2005, 21:12

Peny napisał(a):niedobrze mi... czuje sie jak ostatnia kaleka... boje sie jutra... godzina 8.00 godzina X... :dobani: :dobani:
mam dosyc tej matury... :|


:spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :brawo:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » czwartek, 28 kwi 2005, 21:21

o boshh
o boshh
o boshhhh
ratunku....a jak nie odpowiem na pytania??
buhuhuhu :( jejejjejejeee 12:30 spelniona apokalipsa....
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez MarcinR » czwartek, 28 kwi 2005, 21:25

MeYa napisał(a):o boshh
o boshh
o boshhhh
ratunku....a jak nie odpowiem na pytania??
buhuhuhu :( jejejjejejeee 12:30 spelniona apokalipsa....



:D wiesz co marta :D Mam duzy bagaznik w samochodzie wiec wiesz co bedzie jak niezdasz ... :evil:
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości