Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Olga » poniedziałek, 25 kwi 2005, 21:51

"American Pie" ....... durnowate, ale nie mogłam sobie odmówić popatrzenia na płeć brzydką w akcji .... :lol: :lol: ....

"...raz na obozie muzycznym..." ..... :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Slayer » poniedziałek, 25 kwi 2005, 21:54

Olga napisał(a):"American Pie" ....... durnowate, ale nie mogłam sobie odmówić popatrzenia na płeć brzydką w akcji .... :lol: :lol: ....

"...raz na obozie muzycznym..." ..... :lol: :lol:


dziewczynka z orkiestry tez dala niezly popis :D
cicha woda brzegi rwie :lol: :lol: :lol:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez qrczak » poniedziałek, 25 kwi 2005, 21:55

"...raz na obozie muzycznym..." .....


Jednak w wersji bez lektora robi to lepsze wrazenie. :lol:

Cztery pierwsze odcinki Joey'a wczoraj obejrzałem. Całkiem dobry.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » poniedziałek, 25 kwi 2005, 22:56

w sobotę będzie "Hannibal" ....... miałam tego nie oglądać, bo ponoć obrzydliwe .... czy rzeczywiście? kto widział?
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kurczaczek » wtorek, 26 kwi 2005, 08:58

Kill Bill - żadna rewelacja.
Film akcji, dużo rozlanej krwi i wiele scen walki.
Jedyne co mi sie spodobało to muzyka :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Mafi » wtorek, 26 kwi 2005, 09:33

Olga napisał(a):w sobotę będzie "Hannibal" ....... miałam tego nie oglądać, bo ponoć obrzydliwe .... czy rzeczywiście? kto widział?


ja oglądałam ostatnio na dvd, nie jest tak źle, można obejrzeć :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 26 kwi 2005, 10:24

nie jest zly, ale in my opinion najgorszy z calej trojki.
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Adit » wtorek, 26 kwi 2005, 14:50

Baltazar Gąbka napisał(a):Be Cool - ja nie wiem jak moze sie komus ten film nie podobac :D Obsada wypas :)

Godny polecenia, bardzo duzo drugoplanowych rol

Nawet sie przewinal Kobe Bryant, Durst z Limp Bizkit i cale Black Eyed Peas

"be cool" rzeczywiscie... niesamowicie "gwiazdorska" obsada, czulam sie wrecz nieswoja z taka duza iloscia gwiazd..
a co do niektorych "gagow".. :lol: :brawo:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » wtorek, 26 kwi 2005, 15:35

Be Cool - wczoraj obejrzalem. szczerze mowiac taki sobie. kiepska fabule zrekompensowali dobra obsada i to wszystko. czy z nieznanymi aktorami podobal by wam sie tak samo? mi na pewno nie... kilka scen bylo rzeczywiscie smiesznych, ale to wszystko. komercha na full... zastosowali nawet najprostsze i najbardziej badziewne chwyty zeby zagrac na widzach (np: scena, gdy czarni celuja z pistoletow w Chili`ego.. celuja i to wszystko. a skad sie wzial odglos odbezpieczanej broni? nikt nie odbezpieczal)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Suzy » wtorek, 26 kwi 2005, 16:17

"Głową w mur" (Gegen die Wand) - Niemiecki

film o facecie który po wielu przejściach jest kompletnie martwy w środku... (należy tu dodać, ze nie bez znaczenia jest fakt, iż jako Turek czuje sie wyobcowany w obcym kraju) ciągle pije piwo i śpi...

.... do czasu...

spotyka młodą dziewczynę, która buntuje się przed wpajanymi jej na siłę zasadami surowych rodziców, starających się wychować ją na ideał poprawnej i moralnej muzułmanki …. w tym całym buncie chwyta zachłannie życie i korzysta z niego wręcz w iście hedonistyczny sposób...

wmieszają się więc oni w dziwny układ który przyniesie katastrofę ...

powiem krótko... to nie jest ckliwy film o miłości ... to obraz cięższego kalibru.. taki do przemyśleń i bez słodkiego zakończenia.... o tym jak potrafimy być destrukcyjni ... o tym jak potrafimy lecieć bez opamiętania w dół ... aż na samo dno.... i o tym jak często otrzeźwienie przychodzi za późno....- krótko - film całkowicie w moim typie :spoko:

polecam z pełną odpowiedzialnością wszystkim miłośnikom ciekawego kina.
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez cushu » wtorek, 26 kwi 2005, 16:50

Gorączka złota Chaplina z 1925 roku.
Tak oglądałem sobie ten film, bo przecież Charles to osobowość kina, jego filmy to klasyka. Opowiada historię wypełnioną zabawnymi scenami, których tło śmieszne nie jest. Co jakiś czas przekłada zabawę i piękno z samotnością, biedotą i cierpieniem. Ale tak oglądałem i myślałem dlaczego warto polecić takiego starocia, komuś kto ma gdzieś klasyke kina, a jedyne co kocha to słodka wiecznie zakochująca Megi R. No i wymyśliłem, kiedy zobaczyłem sławetne "The End". Otóż moi drodzy, ten film warto zabaczyć właśnie dla happy endu, pieknego zakończenia, które moim zdaniem znacząco różni się od tego co dziś widzimy w kinie amerykańskim. Żadnego nachalnego patosu, przesadnej słodyczy i niepotrzebnego pierdzenia w siedzenie, czyli zakonczenie pełne klasy i wyczucia, a do tego jeszcze szczesliwe :brawo:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez rymek » wtorek, 26 kwi 2005, 19:11

No dokladnie "Piekny Umysl" powala na kolana, z checia obejrzalem go po raz kolejny ... mmm film miodzio, jeszcze ta Connelly :)

Obrazek
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » wtorek, 26 kwi 2005, 19:21

bosz...
nawet tego nie skomentuje... :? :?


Szkoła Uwodzenia - po raz kolejny...
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez rymek » wtorek, 26 kwi 2005, 19:27

olkakg napisał(a):bosz...
nawet tego nie skomentuje... :? :?

Oj to jeszcze duzo rzeczy nie widzialas (=
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość