....
"...raz na obozie muzycznym..." .....

Olga napisał(a):"American Pie" ....... durnowate, ale nie mogłam sobie odmówić popatrzenia na płeć brzydką w akcji ....![]()
....
"...raz na obozie muzycznym..." .....![]()


Olga napisał(a):w sobotę będzie "Hannibal" ....... miałam tego nie oglądać, bo ponoć obrzydliwe .... czy rzeczywiście? kto widział?

Baltazar Gąbka napisał(a):Be Cool - ja nie wiem jak moze sie komus ten film nie podobacObsada wypas
Godny polecenia, bardzo duzo drugoplanowych rol
Nawet sie przewinal Kobe Bryant, Durst z Limp Bizkit i cale Black Eyed Peas


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości