ciekaw tylko jestem w jaki sposob wyłonisz tych szczęśliwców? jakis casting z konkurencjami masz zamiar zorganizowac?
musze przyznac ze zostalo przydzielone Ci trudne zadanie wyznaczenia tych osob sposrod kilkuosobowej grupki tak, aby potem nikt Ci nie wypominal ze wybrales niekompetentynch ludzi, ktorzy nie dosc ze nie beda potrafili poradzic sobie ze sprzetem, to beda kontynuowali polityke poprzednikow monotematyzujac przerwy tym samym gatunkiem muzycznym...
Moj braciszek chodzil takze do tej szkoly, wiec tez o niektorych sprawach wiedzialem, bylem tez na biezaco z lekturą Łomota i nie raz ukazywaly sie tam rozne apele o zmiane gatunkow puszczanej w radiowezle muzyki. widocznie piszący to musieli miec choć odrobinę racji pisząc takie teksty 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości