1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » piątek, 15 kwi 2005, 15:32

Smutne to ;/
Dobra idę sprzątać :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » piątek, 15 kwi 2005, 16:01

eh... zapomnialam przeczyścić swoje kanaliki łzowe... :cry: :placze:
no i koniec... pozegnanie w klasie... ehh... :cry:
Ciekawe co to dziś na tej imprezie bedzie...? :wink:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Sylwia » piątek, 15 kwi 2005, 16:13

po apelu... nasz wychowawczyni najładniej przedstawiła klasę, naszą - to trezba przyznać :)

no i dostaliśmy domowe z matematyki na apelu ;) - rozwiązania matematyczka chce dostać za 30 lat - tak napisała :lol: czyżby nie chciała nas widzieć wcześniej? nie wierzę...

zaraz wychodzę pod namioty bez namiotów, na całonocne π-cie z moja klasą, tfu! z moją byłą klasą...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez MeYa » piątek, 15 kwi 2005, 16:27

jestem absolwentką liceum.tego liceum.
jak mi z tym??
dziwnie....
zaraz trzeba wyjsc. i zaliczyc dwie imprezy klasowe.eehhhh szkoda ze tak szybko minelo.
mimo wszystko. Szkoda. :( :(
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez yennefer » piątek, 15 kwi 2005, 17:51

Olga napisał(a):
kamila napisał(a):
Olga napisał(a):DZIĘKI WAM WIELKIE!

To dobrze, cieszę się. A Ty nie z klasą? :drunk:


z moją klasą?? o ile mi widadomo to każdy poszedł w swoja stronę i zapomniał, że byliśmy razem przez trzy lata (chyba, że jakaś informacja do mnie nie dotarła).... tak więc ja "świętuję" sama ....


widze, ze tradycja klas europejskich jest totalne niezgranie :lol: (przynajmniej wiekszosci, zeby nie bylo, ze generalizuje).
coz, u nas tez w ostatni dzien kazdy rozszedl sie w swoja strone, przykre, ale nie bylo zadnej pozegnalnej imprezy. :ninja: (nie liczac malych grupek, ktore cos tam sobie organizowaly w swoim zakresie, ale to nie to samo co calosc klasy).
na szczescie potem wszyscy spotkalismy sie we wrzesniu (a to tylko z inicjatywy wychowawczyni :?) no i to byl ostatni raz, a szkoda.

Olga - jako ze mialam to samo, łacze sie z toba w bolu ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Adit » piątek, 15 kwi 2005, 17:57

mimo wszystko szkoda, ze to juz.. jak to powiedzial pewien "mily" prezenter telewizyjny.."teraz czekaja Was,maturzysci juz tylko coraz gorsze egzmaminy" :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » piątek, 15 kwi 2005, 18:05

yennefer napisał(a):Olga - jako ze mialam to samo, łacze sie z toba w bolu ;)


:lol: ... dzięki wielkie .... doceniam to .... :) ......

jedno co się we mnie budzi to wściekłość, że inni potrafili sobie coś zorganizować .... że mieli na to chęć i teraz będa sie bawić do białego rana .... a "moi"? szkoda słów ;/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » sobota, 16 kwi 2005, 12:05

szkoda, szkoda....
pozegnanie bylo (nawet dwa)
najpierw ognisko, potem impreza tradycyjnie w 'witrażu' :lol: :lol: :lol: alkoholizm sie szerzy :P hehe generalnie fajnie bylo i ciesze sie ze moja klasa cos zorganizowala :)
jednak szkoda ze to juz koniec :(
ide sie uczyc niemieckiego. w poniedzialek matura.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kawon » sobota, 16 kwi 2005, 13:18

Morland napisał(a):Sprawdzian z angielskiego też nie poszedł mi najlepiej i w dodatku pani Dżi stwierdziła, że nie ma potrzeby go poprawiać i poprawy nie będzie..


EE tam może sobie tak mowic.... zawsze musi byc mozliwosc poprawy duzych sprawdzianow... Chetnie sie z nia pokloce :twisted: :twisted: :twisted:
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez MeYa » sobota, 16 kwi 2005, 13:23

kawon napisał(a):EE tam może sobie tak mowic.... zawsze musi byc mozliwosc poprawy duzych sprawdzianow... Chetnie sie z nia pokloce :twisted: :twisted: :twisted:


ojj.....widze nastroje rewolucyjne. Po zapale widze tez ze dopiero pierwsza klasa :)
nie znajaca pewnych realiow tej jakze zacnej szkoly :)
noo ale w kazym razie zycze powodzenia:)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » sobota, 16 kwi 2005, 20:52

kawon napisał(a):EE tam może sobie tak mowic.... zawsze musi byc mozliwosc poprawy duzych sprawdzianow... Chetnie sie z nia pokloce :twisted: :twisted: :twisted:


coś w stylu "nauczyciel ma obowiązek" tak?? :lol: :lol: ..... 6 miesięcy w Koperniku to widać za mało, aby przekonać się, iż to nie zawsze tak działa ... :D ... no ale macie przed sobą jeszcze ponad dwa lata żeby dojść do takiego wniosku ...

[ Dodano: 2005-04-16, 22:20 ]
pojutrze rozszerzona maturka ustna z angola ... heh ... tracę wiarę w siebie ... pewnie wylosuję beznadziejny zestaw z tematami, na które nawet słowa nie będę mogła powiedzieć ... :( ... dlaczego wg nowej matury musimy mieć zdanie na dosłownie KAŻDY temat, bo jeśli o czymś nie mamy pojęcia i zdania to oblejemy .... :( .... trochę to niesprawiedliwe ....

"jaki wpływ na osobowość i styl życia ma pogoda w krajach anglojęzycznych" .... :lol: .... temat z ostatniej lekcji j.angielskiego (jeszcze w miarę fajny bo można pobajerować :D )

najlepsze tematy były o karze smierci, eutanazji, wymiarze sprawiedliwości ........ :D
chcę dostać coś o muzyce albo kinie ... :prosze:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Kulo » sobota, 16 kwi 2005, 21:48

[quote="Olga"]
najlepsze tematy były o karze smierci, eutanazji, wymiarze sprawiedliwości ........ :D

temat 1 "czlowiek" - podpunkt "problemy etyczne"

ty masz przynajmniej swoja nauczycielke w komisji.
ja sie nie boje moich umiejetnosci z angielskiego tylko boje sie ze moja komisja bedzie bardzo bardzo wymagająca.
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » sobota, 16 kwi 2005, 22:05

Kulo napisał(a):ty masz przynajmniej swoja nauczycielke w komisji.


:lol: .... no mam ... ale wcale nie wiem czy to tak dobrze :D ....... nie no ... szczerze mówiąc to bardzo się cieszę ... to mnie trochę uspakaja ....

a skąd wogóle wiesz?
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Kulo » sobota, 16 kwi 2005, 22:11

bo naleze do 1dynej klasy w szkole ktora nie bedzie miala ze swoja nauczycielka.
Jakbym mial ta komisje, to bym mial swego 1szego nauczyciela angielskiego (Mr. Mucka) i ostatniego...
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » niedziela, 17 kwi 2005, 07:42

:shock: to juz jutro... :wow: :szok: a ja nic nie umiem.. :cry: :placze:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości