Olga napisał(a):[glow=red]WAMPIRY, POTWORY, WILKOŁAKI[/glow] pomóżcie! to o was piszę!!
Sluzymy pomoca, co konkretnie Pania interesuje? Genezy mitologiczne? Nazewnictwo? Podzialy? Fizjonomie? Przykladowe nazwiska?
A co do odchodzenia to ja juz narzekam od polrocza ze zostal mi tylko rok w tej szkole... Kurcze no a tak fajnie jest, dopiero teraz dojrzalem wszystkie te cudowne strony bycia licealista. Buhuhuhu



ja już się nie moge tej matury doczekać! pogadam 15 minut i po krzyku! zdam albo nie
.... jeszcze ..... 9 dni!! 
Bo moze macie coś wymarzonego za 5zł. 
