1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:27

Olga napisał(a):IId ma dość barwnych i rzucajacych się w oczy reprezentantów więc mysle, że będą godnymi nastepcami IIId :)

polecam polecam zrobienie takiego planu .... teraz mam sie czego trzymać ..... ciekawe kiedy pęknę?? heh ...


bedziemy sie starac :D
a ty Morland, biedne humanistyczne dziecko siedz cicho bo z trampka dostaniesz :P

czy to prawda ze w tym tygodniu nie ma chemii? :shock:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:29

A Ty Kredka zmień lepiej swoje buciwo i nie rób problemu :P Co Wy wszyscy się tak dzisiaj na mnie uwzięliście? Wiedziałem, że z tego mat-fizu nic dobrego nie wyniknie :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:29

redlovebloodgirl napisał(a):biedne humanistyczne dziecko
:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:30

Sylwia napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):biedne humanistyczne dziecko
:lol: :lol: :lol:

Też.. mat-fiz.. szkoda słów po prostu.. Odpierwiastkujcie się ode mnie i zajmijcie lepiej liczeniem żeberek na szkolnych kaloryferach.. :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:32

lepsze to niż gdybanie, przynajmniej konkretna informacja i co , ze nie uzyteczna
:wink:
spaaaaać...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:34

Sylwia napisał(a):lepsze to niż gdybanie, przynajmniej konkretna informacja i co , ze nie uzyteczna
:wink:
spaaaaać...

Oj.. widać że nie masz lekcji z panią Madzią Gauer.. Ona by Ci uświadomiła, że nauki humanistyczne wcale nie oznaczają wiecznego gdybania i pływania w obłokach, też muszą być konkretne i szczegółowe.. Oj.. wyczuwam braki w wykształceniu :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:37

Morland napisał(a):
Sylwia napisał(a):lepsze to niż gdybanie, przynajmniej konkretna informacja i co , ze nie uzyteczna
:wink:
spaaaaać...

Oj.. widać że nie masz lekcji z panią Madzią Gauer.. Ona by Ci uświadomiła, że nauki humanistyczne wcale nie oznaczają wiecznego gdybania i pływania w obłokach, też muszą być konkretne i szczegółowe.. Oj.. wyczuwam braki w wykształceniu :P

błagam... ja wszytko rozumiem, ok...polski fajny jest
a polski miałam co rok z inna nauczycielka, mimo to na p G. nie trafilam
dobranoc.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Morland » poniedziałek, 11 kwi 2005, 21:43

Sylwia napisał(a):
Morland napisał(a):
Sylwia napisał(a):lepsze to niż gdybanie, przynajmniej konkretna informacja i co , ze nie uzyteczna
:wink:
spaaaaać...

Oj.. widać że nie masz lekcji z panią Madzią Gauer.. Ona by Ci uświadomiła, że nauki humanistyczne wcale nie oznaczają wiecznego gdybania i pływania w obłokach, też muszą być konkretne i szczegółowe.. Oj.. wyczuwam braki w wykształceniu :P

błagam... ja wszytko rozumiem, ok...polski fajny jest
a polski miałam co rok z inna nauczycielka, mimo to na p G. nie trafilam
dobranoc.

Masz czego żałować.. Niech takie panie jak yennefer, albo Peny Ci powiedzą, że nie kłamię :P
Dobranoc :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez yennefer » wtorek, 12 kwi 2005, 01:53

Morland napisał(a):Masz czego żałować.. Niech takie panie jak yennefer, albo Peny Ci powiedzą, że nie kłamię :P
Dobranoc :P

no coż... nie wypada mi nic innego, jak tylko potwierdzić :P
lekcje pani Madzi byly cudowne i zycze kazdemu, by trafil mu sie choc jeden taki nauczyciel, ktory potrafi zafascynowac swoim przedmiotem :)
pozdrawiam panią Madzię (bo Morland jakis oporny w uczynieniu tego za mnie :P)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Morland » wtorek, 12 kwi 2005, 06:30

yennefer napisał(a):
Morland napisał(a):Masz czego żałować.. Niech takie panie jak yennefer, albo Peny Ci powiedzą, że nie kłamię :P
Dobranoc :P

no coż... nie wypada mi nic innego, jak tylko potwierdzić :P
lekcje pani Madzi byly cudowne i zycze kazdemu, by trafil mu sie choc jeden taki nauczyciel, ktory potrafi zafascynowac swoim przedmiotem :)
pozdrawiam panią Madzię (bo Morland jakis oporny w uczynieniu tego za mnie :P)

Ciii.. Dzisiaj ją pozdrowię :P I oczywiście, że nie wypada Ci zrobić nic innego, jak tylko potwierdzić.. Gdybyś nie potwierdziła, a pani Madzia przypadkiem by się o tym dowiedziała.. oj.. :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez yennefer » wtorek, 12 kwi 2005, 12:42

Morland napisał(a):Ciii.. Dzisiaj ją pozdrowię :P I oczywiście, że nie wypada Ci zrobić nic innego, jak tylko potwierdzić.. Gdybyś nie potwierdziła, a pani Madzia przypadkiem by się o tym dowiedziała.. oj.. :P

no ciekawe :P
Pani Madzia wie, ze ja bym nie mogla sadzic inaczej :P
tak wiec z koniecznosci musialam sie z toba zgodzic :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » wtorek, 12 kwi 2005, 14:06

siedzę i usiłuję znaleźć wenę! :? nie mam jej! nie mogę skończyć prezentacji!! została mi sama końcóweczka, a pomysłu zabrakło! ostatnie kilka zdań i będzie po krzyku! tylko pamięciówka, która zajmie jeden .. góra dwa dni! :D
GDZIE JEST MÓJ MUZ! :evil: ! :lol: ........ czy ja proszę o zbyt wiele?? tylko o odrobinę pomysłu!! zgodnie z regulaminem, który sobie ułożyłam KONIEC musi nastapić dzisiaj! :shock: może po 18.00 się uda ... teraz się poddaję .... :(

[glow=red]WAMPIRY, POTWORY, WILKOŁAKI[/glow] pomóżcie! to o was piszę!!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sylwia » wtorek, 12 kwi 2005, 14:16

a mnie właśnie dopadł... smutek <?> :cry: :cry: :cry:

...i pierniczyć, że młodszym nie podoba się nasze marudzenie!

[beeep]... w piątek zakończenie! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Olga » wtorek, 12 kwi 2005, 14:23

właśnie ...... ciekawe co młodsi pisć tutaj będę jak sami będą odchodzić z Kopernika! można na tą szkołe narzekać i na wszystko co jest z nią związane! ale kiedy dociera do maturzysty, że to juz koniec i że za pare dni ogladać Kopernik będzie z zewnątrz (pomijam te 5 czy 6 dni matur) to robi sie baaaardzo smutno! łzy się w oczach kręcą i serduszko boli! trzy lata to za mało! ja się z tym pogodzić nie mogę ..... że to moje ostatnie chwile w tej szkole ..... co potem ..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

a najgorsze jest to, że prawie żadnych zdjęć z ludźmi nie mam ... cóz w mojej klasie nie bylo takiej chęci na cykanie zdjęc ..... aparat leży w domu z pustą kliszą ... zbierałam się tyle czasu i nie wyszło ... a teraz już za późno .... cóż ..... :placze: :cry: :( ......
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sylwia » wtorek, 12 kwi 2005, 14:31

Olga napisał(a):właśnie ...... ciekawe co młodsi pisć tutaj będę jak sami będą odchodzić z Kopernika! można na tą szkołe narzekać i na wszystko co jest z nią związane! ale kiedy dociera do maturzysty, że to juz koniec i że za pare dni ogladać Kopernik będzie z zewnątrz (pomijam te 5 czy 6 dni matur) to robi sie baaaardzo smutno! łzy się w oczach kręcą i serduszko boli! trzy lata to za mało! ja się z tym pogodzić nie mogę ..... że to moje ostatnie chwile w tej szkole ..... co potem ..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

a najgorsze jest to, że prawie żadnych zdjęć z ludźmi nie mam ... cóz w mojej klasie nie bylo takiej chęci na cykanie zdjęc ..... aparat leży w domu z pustą kliszą ... zbierałam się tyle czasu i nie wyszło ... a teraz już za późno .... cóż ..... :placze: :cry: :( ......

nie jest za późno... ja na szczęście kilka zdjęć z moją klasą mam, dzisiaj nawet robiliśmy na lekcjach, albo w miejscach gdzie zwykle spedzaliśmy przerwę - np. z dziewczynami zrobiłśmy sobie przy jednym z tych pięknych ;) kaloryferów ( w szkole zimno to czesto tam stalysmy) thx Morland za zrbienie zdjęcia :)

Olga: zakończenie jest w piatek, w szkole mamy być o 13:45 zdaje się - tak powiedziała nam dzisiaj wychowawczyni. Oprócz tego zakazała :lol: nam przychodzić w piatek na zajęcia
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości