Olga napisał(a):IId ma dość barwnych i rzucajacych się w oczy reprezentantów więc mysle, że będą godnymi nastepcami IIId![]()
polecam polecam zrobienie takiego planu .... teraz mam sie czego trzymać ..... ciekawe kiedy pęknę?? heh ...
bedziemy sie starac
a ty Morland, biedne humanistyczne dziecko siedz cicho bo z trampka dostaniesz
czy to prawda ze w tym tygodniu nie ma chemii?


nie mam jej! nie mogę skończyć prezentacji!! została mi sama końcóweczka, a pomysłu zabrakło! ostatnie kilka zdań i będzie po krzyku! tylko pamięciówka, która zajmie jeden .. góra dwa dni!
!