2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » środa, 6 kwi 2005, 23:52

za same fajki nie wyrzucili ale stosunkowo nie dawno kumpel poleciał ze szkoly za fajki i za cholernie niską frekwencje! :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez propet » czwartek, 7 kwi 2005, 06:39

Ej III-klasiści wiecie co dostaniemy na koniec szkoły...... po dlugopisie z logiem szkoły..... :lol:
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez Kalynka » czwartek, 7 kwi 2005, 13:16

To juz ostatnie dni.. Dziwnie. :?
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez propet » czwartek, 7 kwi 2005, 15:06

KaucZ napisał(a):lol... i za to drugie klasy po 5 zloty mają dawac ? :shock: ... no by juz cos lepszego wymyslili ...



A no i to mega lol :P ale, nic to jeszcze tylko niecały tydzien i koniec.... :jupi: i maturka ;/
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez gapcio » czwartek, 7 kwi 2005, 20:43

KaucZ napisał(a):lol... i za to drugie klasy po 5 zloty mają dawac ? :shock: ... no by juz cos lepszego wymyslili ...


oooo to tak was w tej ZI skubią :P u nas jest zbióreczka po 4zł :)
gapcio
 

Postprzez McCool » czwartek, 7 kwi 2005, 22:02

Kauczu nie narzekaj, Wy fajnie macie :) te wasze informatyki są zdecydowanie ciekawsze od naszych (mat-inf) ;] z tego co kawalek opowiadal to sie bawicie w grafike, w filmy, wiecej programowania macie... to chyba mogą za te dobrodziejstwa wziac od was zlotowke wiecej :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Zuza » niedziela, 10 kwi 2005, 14:01

KaucZ napisał(a):
propet napisał(a):Ej III-klasiści wiecie co dostaniemy na koniec szkoły...... po dlugopisie z logiem szkoły..... :lol:

lol... i za to drugie klasy po 5 zloty mają dawac ? :shock: ... no by juz cos lepszego wymyslili ...



hehe my w zeszlym roku tez tyle placilismy chyba :P i IV klasisci tez dostali o ile sie nie myle po dlugopisie :D a co tam jak szaleć to szaleć :P fajnie fajnie.... :)
Zuza
 

Postprzez gapcio » niedziela, 10 kwi 2005, 15:34

Zuza napisał(a):
KaucZ napisał(a):
propet napisał(a):Ej III-klasiści wiecie co dostaniemy na koniec szkoły...... po dlugopisie z logiem szkoły..... :lol:

lol... i za to drugie klasy po 5 zloty mają dawac ? :shock: ... no by juz cos lepszego wymyslili ...



hehe my w zeszlym roku tez tyle placilismy chyba :P i IV klasisci tez dostali o ile sie nie myle po dlugopisie :D a co tam jak szaleć to szaleć :P fajnie fajnie.... :)


Hehehe no w tym roku tez z czego mi wiadomo maturzyści mają dostać po czarnym długopisie (ponoć ma to być jakiś lepszy długopis)
gapcio
 

Postprzez Roman » niedziela, 10 kwi 2005, 16:36

ten czarny, to po to, żeby na maturce mieli takie jakie wymaga Jaśnie Szlachetna (...) Cudowna etc. Komisja Egzaminacyjna.
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 10 kwi 2005, 21:04

gapcio napisał(a):Hehehe no w tym roku tez z czego mi wiadomo maturzyści mają dostać po czarnym długopisie (ponoć ma to być jakiś lepszy długopis)

Z lepszego plastiku... :wink:

Długopis to zdeka głupi upominek na zakończenie nauki w tej szkole, choć wiem, że oprócz tego dadzą wam jeszcze pewnie album ze zdjęciami wszystkich absolwentów i specjalne wydanie Łomota też otrzymacie - tak przynajmniej miał mój braciszek :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » poniedziałek, 11 kwi 2005, 08:18

McCool napisał(a):Długopis to zdeka głupi upominek na zakończenie nauki w tej szkole, choć wiem, że oprócz tego dadzą wam jeszcze pewnie album ze zdjęciami wszystkich absolwentów i specjalne wydanie Łomota też otrzymacie - tak przynajmniej miał mój braciszek :D


Specjalne wydanie Łomotu było dlatego, że Balkon je zrobił; nigdy nie było to tradycją tej szkoły.W tym roku też miał być, ale nie wyrobiliśmy z czasem.
Specjalne wydanie (specjalnie na życzenie Dyrektora) będzie na święto szkoły.
A jeśli nie będzie...
...to chyba będziecie musieli mnie opłakiwać. :)
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości