1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 8 kwi 2005, 23:29

lekcje w piątek ? :| boszzzz nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee polaki nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i tak mnie nie będize :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » piątek, 8 kwi 2005, 23:32

Będzie niedługo działo się w naszej szkole coś ciekawego? I nie mówcie mi o maturach. Pytam o coś ciekawego :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 8 kwi 2005, 23:35

http://www.lokopernik.info i poczytaj w kalendarzu...
boszzzz
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » sobota, 9 kwi 2005, 08:13

MeYa napisał(a):ja ja ja ja ja ja ja jaaaaa przyjde...........tzn. tak mi sie wydaje....chyba...raczej bede....chociaz....kto wie.....zobaczymy :)

Po co.. na 3 lekcje? na 8 rano?!?! :wow: :|
z czego jedna to angielski, ktorego nie masz, a druga geografia na ktorej nic sie nie dzieje... no i ten polski..ale czuje ze pani G. odpusci... :roll: :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Sylwia » sobota, 9 kwi 2005, 10:15

yyy... moment... jakie lekcje? :|
w piątek jest zakończenie ( :cry: ) nie mamy lekcji
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Olga » sobota, 9 kwi 2005, 11:33

Sylwia napisał(a):yyy... moment... jakie lekcje? :|
w piątek jest zakończenie ( :cry: ) nie mamy lekcji



no właśnie okazuje się że mamy .... czwarte klasy zawsze miały lekcje w zakończenie roku .... ale oni mieli potem jeszcze jedno zakończenie - z rozdaniem świadectw maturalnych! my tak nie mamy! nadal mam mieszane uczucia ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » sobota, 9 kwi 2005, 12:56

No to ja idę do szkoły po książki :|
A Sylwia po strój, aby go w końcu wyprać brudaska jedna, no! :P
Wyłoże się na trawce i będę się edukować :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Adit » sobota, 9 kwi 2005, 14:34

tylko 5 dni ... :cry:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » sobota, 9 kwi 2005, 14:38

za 9 dni matura.. oooooojj... :)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » sobota, 9 kwi 2005, 14:38

Adit napisał(a):tylko 5 dni ... :cry:


a ja wciąż pamiętam jak szłam składać podanie do Kopernika .... zupełnie jakby to było wczoraj :cry:

[ Dodano: 2005-04-09, 15:40 ]
Peny napisał(a):za 9 dni matura.. oooooojj... :)


taaa ... zaczynam 18.04.05 a kończę 19.05.05 ..... ale nadal nie mieszczę się w 15 minutach na prezentację ;/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Peny » sobota, 9 kwi 2005, 14:42

Olga :) Ja nawet nie mam jej skonczonej a tez sie nie mieszcze :)
dobrze ze polski mam 29 :)

czy na poniedzialek trzeba juz przyniesc plan prezentacji? :|
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » sobota, 9 kwi 2005, 14:54

Peny napisał(a):Olga :) Ja nawet nie mam jej skonczonej a tez sie nie mieszcze :)
dobrze ze polski mam 29 :)

czy na poniedzialek trzeba juz przyniesc plan prezentacji? :|


:lol: ... ja tez nie skończyłam ... tzn tak jak liczyłam to jak skończę to będę mieć jakieś 17 - 18 minut ... a już skrócić się nie da ... do tego wcale nie mówię wolno tylko dość szybko i wyraźnie ..... heheheh ... cóż .. stracę punkty za kompozycję!! i jeszcze jedno!! ja nie chcę przed komisją siedziec tylko stać! JA CHCĘ STAĆ!!

a plan trzeba przynieść na poniedziałek!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » sobota, 9 kwi 2005, 17:36

Adit napisał(a):tylko 5 dni ... :cry:

tez pamietam to odliczanie :(
juz niedlugo bedziecie patrzyc na kopernik "z zewnatrz", dziwne uczucie...
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Morland » sobota, 9 kwi 2005, 19:00

Współczuję maturzystom, życzę powodzenia i zapewniam, że będę tęsknił. Wykorzystajmy pozostałe nam dni na czułe pożegnania :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » sobota, 9 kwi 2005, 19:12

Boże płakać mi się chceeeeeee :cry: ..... będę chlipać .... :placze: ..... gdyby tak można było cofnąć czas ... wiele rzeczy bym zmieniła na lepsze .... naprawiłabym błędy .... a teraz .... koniec :( .... będę baaaaaaardzo tęsknić!! i jak ja mam znaleźć zapał i energię na naukę skoro po głowie tylko takie takie smutne myśli chodzą??
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron