1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » czwartek, 7 kwi 2005, 17:03

Adit napisał(a):nigdy nie bylo takiej ciszy na apelu...na samym apelu a takze podczas wychodzenia z auli..


zgadzam się! wszyscy zachowali się bardzo fajnie ... odpowiednio do sytuacji ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » czwartek, 7 kwi 2005, 17:15

Olga napisał(a):
Adit napisał(a):nigdy nie bylo takiej ciszy na apelu...na samym apelu a takze podczas wychodzenia z auli..


zgadzam się! wszyscy zachowali się bardzo fajnie ... odpowiednio do sytuacji ....

To samo powiedziała pani Gauer na lekcji polskiego. A pani Dżega słusznie zauważyła, że jesteśmy boskie dzieciaczki :D
A tak na poważnie, nie brałem udziału w bezpośrednich przygotowaniach apelu, więc nie wiedziałem jak będzie wyglądał. I muszę powiedzieć, że moja własna klasa ogromnie mnie zaskoczyła. W ciągu jednego dnia zrealizowała pomysł, który powstał we wtorek i osiągnęła coś tak wspaniałego.
Ostatnio edytowano czwartek, 7 kwi 2005, 17:20 przez Morland, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Adit » czwartek, 7 kwi 2005, 17:15

Olga napisał(a):
Adit napisał(a):nigdy nie bylo takiej ciszy na apelu...na samym apelu a takze podczas wychodzenia z auli..


zgadzam się! wszyscy zachowali się bardzo fajnie ... odpowiednio do sytuacji ....


szkoda,że ludzie dopiero po JEGO śmierci, potrafili się zjednoczyć, zapomnieć o polityce, wszelkich niesnaskach, itp. Jedna jednostka ludzka.. zmieniła cały świat..
mam nadzieję, że "równie wysoką klasę" pokarzemy na "marszu" i mszach świetych..
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » czwartek, 7 kwi 2005, 17:20

Adit napisał(a): szkoda,że ludzie dopiero po JEGO śmierci, potrafili się zjednoczyć, zapomnieć o polityce, wszelkich niesnaskach, itp. Jedna jednostka ludzka.. zmieniła cały świat..

Już niedługo. Za kilkanaście dni wszystko wróci do normy.
Tak na moje oko.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 7 kwi 2005, 17:21

Morland napisał(a):Skończyłem dzisiaj wcześniej lekcje. Tzn. puścili moją klasę do domu zaraz po apelu, chociaż niektórzy nawet nie przyłożyli ręki do jego przygotowania. Ja oczywiście coś robiłem, ryzykowałem życie śmigając na samym szczycie kilkumetrowej drabiny :P :P




ej smiganie na drabinie to moja robota :oops: zwlaszcza na tej drewianej, super wytrzymalej..... :help:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Morland » czwartek, 7 kwi 2005, 17:24

redlovebloodgirl napisał(a):
Morland napisał(a):Skończyłem dzisiaj wcześniej lekcje. Tzn. puścili moją klasę do domu zaraz po apelu, chociaż niektórzy nawet nie przyłożyli ręki do jego przygotowania. Ja oczywiście coś robiłem, ryzykowałem życie śmigając na samym szczycie kilkumetrowej drabiny :P :P




ej smiganie na drabinie to moja robota :oops: zwlaszcza na tej drewianej, super wytrzymalej..... :help:

No właśnie. A ja śmigałem na ten aluminiowej. I ściągałem ze ściany ten śmieszny napis "Dzień teatru blablabla" :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Adit » czwartek, 7 kwi 2005, 17:31

ej smiganie na drabinie to moja robota zwlaszcza na tej drewianej, super wytrzymalej.....

radzilabym naprawde BARDZO uwazac ta drabina nie ma dobrej "reputacji" przekonalam sie na wlasnej skorze..

Już niedługo. Za kilkanaście dni wszystko wróci do normy.
Tak na moje oko.


obyś się myliła.. ale szerze mówiąc to jest prawie pewne, iż ludzie za kilka dni- tygodni zapomną i w żaden sposób nie docenią tego co się stało..
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » piątek, 8 kwi 2005, 20:11

ludzie ... ostatnie wpólnie spedzone w szkole 5 dni!! :placze: .... tzn dla mnie 4 (w czwartek moja klasa chyba zniknie :D .... :cry: )

co w końcu z tym piątkiem? są lekcje? nikt nic nie wie ... albo to mi ta informacja umknęła!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » piątek, 8 kwi 2005, 20:49

taak w piatek sa normalnie lekcje.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 8 kwi 2005, 20:50

Ojj Olga nie dołuj mnie ... :/ ja się ciesze i nie. Ciesze się bo w końcu kilka twarzyczek nie będę musiał oglądać, ale z drugiej strony i ich mi będzie brakować...
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 8 kwi 2005, 20:58

:cry: Będę za Wami tęsknić :cry:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » piątek, 8 kwi 2005, 21:02

Mam nadzieję, że zdążę się ze wszystkimi pożegnać i wymienić parę słów.. a osób trochę się zna, średnio minutę na osobę będę miał :D chyba się wyrobię :]
mam nadzieję, że nikt za mną nie będzie tęsknił :)
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Olga » piątek, 8 kwi 2005, 22:51

Rymek_Hunter napisał(a):Ojj Olga nie dołuj mnie ... :/ ja się ciesze i nie. Ciesze się bo w końcu kilka twarzyczek nie będę musiał oglądać, ale z drugiej strony i ich mi będzie brakować...



to podobnie jak ja! :) bedzie mi brakowć codziennego widoku różnych osób ... znajomych i tych nieznajomych, a nawet tych, których jakoś nie bardzo lubię ....



tak wogóle to dzięki ci Meya za fantastyczną wiadomość ;/ .... lekcje w dzień zakończenia roku :? ... czy wogóle ktoś z maturzystów przyjdzie do szkoły?? chociaż .... w sumie .... może się i cieszę, że będą "lekcje" ... nie wiem ... w końcu to jakieś kilka godzin więcej w tej szkole, za którą będę bardzo tęsnić :cry: eh ... mieszane uczucia mam ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » piątek, 8 kwi 2005, 22:53

Olga napisał(a):

tak wogóle to dzięki ci Meya za fantastyczną wiadomość ;/ .... lekcje w dzień zakończenia roku :? ... czy wogóle ktoś z maturzystów przyjdzie do szkoły?? ....


ja ja ja ja ja ja ja jaaaaa przyjde...........tzn. tak mi sie wydaje....chyba...raczej bede....chociaz....kto wie.....zobaczymy :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » piątek, 8 kwi 2005, 23:02

MeYa napisał(a):
Olga napisał(a):

tak wogóle to dzięki ci Meya za fantastyczną wiadomość ;/ .... lekcje w dzień zakończenia roku :? ... czy wogóle ktoś z maturzystów przyjdzie do szkoły?? ....


ja ja ja ja ja ja ja jaaaaa przyjde...........tzn. tak mi sie wydaje....chyba...raczej bede....chociaz....kto wie.....zobaczymy :)


to się nazywa zdecydowanie ... :lol: :lol: :lol: :lol: ..... sądzę, że byćmoże raczej chyba napewno tak ... albo i nie :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron