1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Falbor » wtorek, 5 kwi 2005, 22:35

Rymek_Hunter napisał(a):hmm
to mnie wyganiasz do nauki ?? A Ty co już skończyłaś edukacje :> powiem Falborowi zobaczysz :lol:


przestan sie czepiac mojej kochanej Żony :) :serce: :zakochany:
MeYa jest bardzo zdolna i potrzbuje mniej czasu zeby wszystkiego sie nauczyc :) :*
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Adit » środa, 6 kwi 2005, 12:51

czy jutro jest jakis apel? ..bo MY :P jak zwykle nic nie wiemy..:(
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » środa, 6 kwi 2005, 13:59

Adit napisał(a):czy jutro jest jakis apel? ..bo MY :P jak zwykle nic nie wiemy..:(


tak jest apel na 4 godzinie lekcyjnej
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » środa, 6 kwi 2005, 15:07

A dokładniej to równo o 11:00. Ale będzie trwał najwyżej 20-25 minut.
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Kulo » środa, 6 kwi 2005, 17:26

to mnie(i wiekszosci mojej klasy) na nim nie bedzie bo zaczynam(y) o 11.50.
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » środa, 6 kwi 2005, 19:00

hehehehehe.. wlasnie widzialam kasete ze 100dniowki.. 3 e - jestesmy debeściaki :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Morland » czwartek, 7 kwi 2005, 14:21

Skończyłem dzisiaj wcześniej lekcje. Tzn. puścili moją klasę do domu zaraz po apelu, chociaż niektórzy nawet nie przyłożyli ręki do jego przygotowania. Ja oczywiście coś robiłem, ryzykowałem życie śmigając na samym szczycie kilkumetrowej drabiny :P :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olga » czwartek, 7 kwi 2005, 15:02

Morland napisał(a):Skończyłem dzisiaj wcześniej lekcje. Tzn. puścili moją klasę do domu zaraz po apelu, chociaż niektórzy nawet nie przyłożyli ręki do jego przygotowania. Ja oczywiście coś robiłem, ryzykowałem życie śmigając na samym szczycie kilkumetrowej drabiny :P :P


:smiech: :super:

w smiganiu po drabinie mnie nie pobijesz! :P podczas przygotowań to imprezy w zeszłym roku, spędziłam na niej 4 godziny przybijając literki do ściany (żaden przedstawiciel płci brzydkiej nie palił sie do robienia czegokolwiek).... miałam podziurawione palce i siniaki na nogach przez tydzien :lol: .... poza tym stałam na środku auli, na szczycie drabiny, bez asekuracji i wieszałam balony na żyrandolu!! :shock: ale miałam cykora :D ..... nigdy więcej .... :smiech: .... swoją drogą fajna zabawa i miłe wspomnienia z tej szkoły, którą opuszczam za 8 dni :placze:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » czwartek, 7 kwi 2005, 15:06

za 8 dni bedziemy miec srednie wyksztalcenie....:)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » czwartek, 7 kwi 2005, 15:08

MeYa napisał(a):za 8 dni bedziemy miec srednie wyksztalcenie....:)


taaaaaaaaa .... i co dalej ....... :? dorosłe życie .... jeszcze więcej obowiązków ..... 5 lat na studiach (to w najlepszym wypadku :) ) .... praca .... itd ..... a teraz jest tak fajnie .... i to się kończy .... ja nie chcę ..... :placze:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sylwia » czwartek, 7 kwi 2005, 15:10

Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):za 8 dni bedziemy miec srednie wyksztalcenie....:)


taaaaaaaaa .... i co dalej ....... :? dorosłe życie .... jeszcze więcej obowiązków ..... 5 lat na studiach (to w najlepszym wypadku :) ) .... praca .... itd ..... a teraz jest tak fajnie .... i to się kończy .... ja nie chcę ..... :placze:

dorosłość i to co z nią związane przeraża mnie :wow:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez MeYa » czwartek, 7 kwi 2005, 15:12

Sylwia napisał(a):
Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):za 8 dni bedziemy miec srednie wyksztalcenie....:)


taaaaaaaaa .... i co dalej ....... :? dorosłe życie .... jeszcze więcej obowiązków ..... 5 lat na studiach (to w najlepszym wypadku :) ) .... praca .... itd ..... a teraz jest tak fajnie .... i to się kończy .... ja nie chcę ..... :placze:

dorosłość i to co z nią związane przeraża mnie :wow:


eee tam co wy gadacie jest fajnie :) hyhyhyhyhyhyhyhyyhyhyhyhyh
zacznie sie glodowanie na studiach......ale bedzie dobrze :jupi:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » czwartek, 7 kwi 2005, 15:20

MeYa napisał(a): eee tam co wy gadacie jest fajnie :) hyhyhyhyhyhyhyhyyhyhyhyhyh
zacznie sie glodowanie na studiach......ale bedzie dobrze :jupi:


głodowanie :shock: .... aaaaa .... tylko nie to! jestem uzalezniona od jedzenia :smiech: co chyba wiedzą wszyscy którzy mnie znają ... mój znak rozpoznawczy w szkole to bułka w ręku :lol: .... zawsze mam zapas :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » czwartek, 7 kwi 2005, 16:18

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

za 10 dni mam mature z niemieckiego !!!!!!!!



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
shit!!!!!
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » czwartek, 7 kwi 2005, 16:55

nigdy nie bylo takiej ciszy na apelu...na samym apelu a takze podczas wychodzenia z auli..
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości