Zobaczymy co dostanę
ja Ci juz moge powiedziec co dostaniesz
[ Dodano: 2005-04-05, 14:57 ]
i moge tez powiedziec co sama dostane


agentWomen napisał(a):Ja miałam dzisiaj sprawdzian za to z WOSu
baaaaaaaaaardzo długi dużo pisania
ale jakoś dałam rade
tylko nie napisałam co to jest monarchia patrymonialna![]()
sie mówi trudno![]()
[ Dodano: 2005-04-05, 16:40 ]
nic mi z tą monarchią do głowy nie przychodziło
i tylko on ma prawo do decydowania o tym w jaki sposob owo panstwo funkcjonuje....oj nieladnie tak sie nie uczyc:P
)Morland napisał(a):MeYa, czy Ty czasem.. ee.. hm.. nie zgłupiałaś?
ale to juz dawno
:aloha: Morland napisał(a)::PJak można zdawać maturę z historii?

MeYa napisał(a):Morland napisał(a):MeYa, czy Ty czasem.. ee.. hm.. nie zgłupiałaś?
ale to juz dawno
:aloha:
Morland napisał(a)::PJak można zdawać maturę z historii?
tez sie zastanawiam ale najwyrazniej mozna i powiem Ci wiecej.....jest fajnie

MeYa napisał(a):
ustroj w ktorym panstwo jest wlasnoscia monarchyi tylko on ma prawo do decydowania o tym w jaki sposob owo panstwo funkcjonuje....oj nieladnie tak sie nie uczyc:P
(maturka z wosu i historii...juupppiiiii![]()
)

Rymek_Hunter napisał(a):MeYa napisał(a):
ustroj w ktorym panstwo jest wlasnoscia monarchyi tylko on ma prawo do decydowania o tym w jaki sposob owo panstwo funkcjonuje....oj nieladnie tak sie nie uczyc:P
(maturka z wosu i historii...juupppiiiii![]()
)
hehe można się domyślic![]()
[ Dodano: 2005-04-05, 23:10 ]
ale to oznacza że mogę zdawać maturę z wosu i histy

a wszystko w toku
wpierw gegra potem na deser matma
(a po deserze puszcze pawia... )Rymek_Hunter napisał(a):gegrą się zajmuję miałaś mi książkę pożyczyć... nie powiem że zapomniałaś...a wszystko w toku
wpierw gegra potem na deser matma
(a po deserze puszcze pawia... )
zeby nie powiedziec niedlugo 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości