1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Adit » wtorek, 5 kwi 2005, 13:56

Zobaczymy co dostanę

ja Ci juz moge powiedziec co dostaniesz :P :P

[ Dodano: 2005-04-05, 14:57 ]
i moge tez powiedziec co sama dostane :)
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » wtorek, 5 kwi 2005, 15:36

Dziś miałam dwa poważne stresy :ninja:
Dałam rade. Fizyka jest cool :mg: :gwizd:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » wtorek, 5 kwi 2005, 15:37

Tia jasne
Ty sie lepiej przyznaj do tej kartkówki :lol:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » wtorek, 5 kwi 2005, 15:39

agentWomen napisał(a):Tia jasne
Ty sie lepiej przyznaj do tej kartkówki :lol:

No właśnie kartkówka poszła mi wyśmienicie i wcale nie iroznizuje :mg: , hyhy. Bierzcie ze mnie przykład :lol: [żart]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » wtorek, 5 kwi 2005, 15:39

Ja miałam dzisiaj sprawdzian za to z WOSu
baaaaaaaaaardzo długi dużo pisania
ale jakoś dałam rade
tylko nie napisałam co to jest monarchia patrymonialna ;/
sie mówi trudno :roll:

[ Dodano: 2005-04-05, 16:40 ]
nic mi z tą monarchią do głowy nie przychodziło :/
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez MeYa » wtorek, 5 kwi 2005, 16:38

agentWomen napisał(a):Ja miałam dzisiaj sprawdzian za to z WOSu
baaaaaaaaaardzo długi dużo pisania
ale jakoś dałam rade
tylko nie napisałam co to jest monarchia patrymonialna ;/
sie mówi trudno :roll:

[ Dodano: 2005-04-05, 16:40 ]
nic mi z tą monarchią do głowy nie przychodziło :/


ustroj w ktorym panstwo jest wlasnoscia monarchy ;) i tylko on ma prawo do decydowania o tym w jaki sposob owo panstwo funkcjonuje....oj nieladnie tak sie nie uczyc:P
(maturka z wosu i historii...juupppiiiii :lol: :lol: )
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » wtorek, 5 kwi 2005, 17:07

MeYa, czy Ty czasem.. ee.. hm.. nie zgłupiałaś? :P :P Jak można zdawać maturę z historii? :shock:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez MeYa » wtorek, 5 kwi 2005, 18:55

Morland napisał(a):MeYa, czy Ty czasem.. ee.. hm.. nie zgłupiałaś?

:glupek: ale to juz dawno :):aloha:
Morland napisał(a)::P :P Jak można zdawać maturę z historii? :shock:

tez sie zastanawiam ale najwyrazniej mozna i powiem Ci wiecej.....jest fajnie :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » wtorek, 5 kwi 2005, 19:24

MeYa napisał(a):
Morland napisał(a):MeYa, czy Ty czasem.. ee.. hm.. nie zgłupiałaś?

:glupek: ale to juz dawno :):aloha:
Morland napisał(a)::P :P Jak można zdawać maturę z historii? :shock:

tez sie zastanawiam ale najwyrazniej mozna i powiem Ci wiecej.....jest fajnie :)

Na pewno nie jest fajnie :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Adit » wtorek, 5 kwi 2005, 20:31

jest fajnie

taaa...zaje-fajnie :) :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 5 kwi 2005, 22:08

MeYa napisał(a):
ustroj w ktorym panstwo jest wlasnoscia monarchy ;) i tylko on ma prawo do decydowania o tym w jaki sposob owo panstwo funkcjonuje....oj nieladnie tak sie nie uczyc:P
(maturka z wosu i historii...juupppiiiii :lol: :lol: )

hehe można się domyślic :P

[ Dodano: 2005-04-05, 23:10 ]
ale to oznacza że mogę zdawać maturę z wosu i histy :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » wtorek, 5 kwi 2005, 22:15

Rymek_Hunter napisał(a):
MeYa napisał(a):
ustroj w ktorym panstwo jest wlasnoscia monarchy ;) i tylko on ma prawo do decydowania o tym w jaki sposob owo panstwo funkcjonuje....oj nieladnie tak sie nie uczyc:P
(maturka z wosu i historii...juupppiiiii :lol: :lol: )

hehe można się domyślic :P

[ Dodano: 2005-04-05, 23:10 ]
ale to oznacza że mogę zdawać maturę z wosu i histy :P


skoro taki dobry jestes to czemu nie zdajesz??
no...pokaz na co Cie stac
.....lepiej zajmij sie geografia...i matma. :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 5 kwi 2005, 22:19

gegrą się zajmuję miałaś mi książkę pożyczyć... nie powiem że zapomniałaś... :P a wszystko w toku :) wpierw gegra potem na deser matma :P (a po deserze puszcze pawia... )
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » wtorek, 5 kwi 2005, 22:20

Rymek_Hunter napisał(a):gegrą się zajmuję miałaś mi książkę pożyczyć... nie powiem że zapomniałaś... :P a wszystko w toku :) wpierw gegra potem na deser matma :P (a po deserze puszcze pawia... )

najpierw jedna skoncz.
btw. ty masz interes czy ja?? wiec to ty mi powinienes o ksiazce przypominac :P
ucz sie ucz....matura calkiem blisko :P zeby nie powiedziec niedlugo :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 5 kwi 2005, 22:27

hmm
to mnie wyganiasz do nauki ?? A Ty co już skończyłaś edukacje :> powiem Falborowi zobaczysz :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości