1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » poniedziałek, 4 kwi 2005, 14:56

Marta: wtedy to angielski wlasnie byl.Poprosilismy (w sensie Ida) tych cudaków zeby wraz z nami uczcili chwilą ciszy pamieć Papieża.

A czy to rozporzadzenie ministra, o ktorym pisze Dee, bedzie dotyczylo tez naszej szkoly?
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Peny » poniedziałek, 4 kwi 2005, 15:03

wolalam sie upewnic :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » poniedziałek, 4 kwi 2005, 15:07

Peny napisał(a):Marta: wtedy to angielski wlasnie byl.Poprosilismy (w sensie Ida) tych cudaków zeby wraz z nami uczcili chwilą ciszy pamieć Papieża.


kto mial angielski to mial.....
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » poniedziałek, 4 kwi 2005, 20:47

Ja dzisiaj nie miałem jednej lekcji.. Wykorzystałem ją odwiedzając zaprzyjaźnione liceum im. Henryka Gromkowicza :lol:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez MeYa » poniedziałek, 4 kwi 2005, 21:39

wie ktos kiedy jest rada pedagogiczna?
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:01

MeYa napisał(a):wie ktos kiedy jest rada pedagogiczna?


rada jest we wtorek (12.04)

nie wie ktos moze czy w tym roku tez klasy drugie beda rozdawac jakies prezenty, upominki klasom maturalnym?
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez kamila » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:02

Falbor napisał(a):nie wie ktos moze czy w tym roku tez klasy drugie beda rozdawac jakies prezenty, upominki klasom maturalnym?

Tomek a co chcesz dostać pluszowego misia? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Falbor » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:07

kamila napisał(a):Tomek a co chcesz dostać pluszowego misia? :P


moze nie misia... ale jakis fajny drobiazg na pamiatke :P
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez kamila » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:11

Falbor napisał(a):moze nie misia... ale jakis fajny drobiazg na pamiatke :P

Jak sie złożycie to kupimy Wam nowe dresy :mg: , hyhy.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MeYa » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:15

Falbor napisał(a):
kamila napisał(a):Tomek a co chcesz dostać pluszowego misia? :P


moze nie misia... ale jakis fajny drobiazg na pamiatke :P


czujesz sie niedopieszczony????
kupic Ci lizaka??

wam zapewne bedzie robic 2d wiec pewnie dostaniesz cos....ladnego :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:27

MeYa napisał(a):wam zapewne bedzie robic 2d wiec pewnie dostaniesz cos....ladnego :P

:o
wypraszam sobie, że niby co? Inne klasy podarują coś 'brzydkiego', 'nieużytecznego' itp...
a pfffffff... :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MeYa » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:29

kamila napisał(a):
MeYa napisał(a):wam zapewne bedzie robic 2d wiec pewnie dostaniesz cos....ladnego :P

:o
wypraszam sobie, że niby co? Inne klasy podarują coś 'brzydkiego', 'nieużytecznego' itp...
a pfffffff... :P


chyba wyrazilam sie faktycznie niekonkretnie :)
wybacz.... chodzilo o cos innego.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » wtorek, 5 kwi 2005, 13:02

ale fajowy spr. z matmy mialam :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » wtorek, 5 kwi 2005, 13:46

Adit napisał(a):ale fajowy spr. z matmy mialam :lol:

A mój sprawdzian z matmy nie był fajowy. Zobaczymy co dostanę :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości