Falbor napisał(a):kamila napisał(a):Tomek a co chcesz dostać pluszowego misia?
moze nie misia... ale jakis fajny drobiazg na pamiatke

kamila napisał(a):MeYa napisał(a):wam zapewne bedzie robic 2d wiec pewnie dostaniesz cos....ladnego
![]()
wypraszam sobie, że niby co? Inne klasy podarują coś 'brzydkiego', 'nieużytecznego' itp...
a pfffffff...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości