1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Kulo » czwartek, 31 mar 2005, 23:43

no i nadszedl, ten miesiac,1szy a zarazem przedostatni miesiac matur :(
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » piątek, 1 kwi 2005, 11:17

dzisiaj na jedynej lekcji jaka mialam zaprezentowalam moja prezentacje
hyhyhy i to nie tylko przed moja klasa ale rowniez przed klasa trzecia mat-inf z gromka ktora dziwnym trafem przypałętała się do nas :)
btw. ladnie spiewali :) taki fajny meski chórek :lol: :lol: :lol: :lol:
no i juz sie nie boje matury ustnej :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » piątek, 1 kwi 2005, 11:48

Dzisiaj było w sumie nudno. Nic ciekawego się nie działo, nawet zamiana klas jakiej dokonaliśmy nie była zbyt ciekawa.
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Y.Eternity » piątek, 1 kwi 2005, 12:09

MeYa.. To musialo byc niezapomniane przezycie :lol: Ale spiewali faktycznie superb.. Heeeeej dziewczyynoooo oo spojrz na misiaaa aaa :D
:drunk:
Y.Eternity
 

Postprzez MeYa » piątek, 1 kwi 2005, 13:11

Y.Eternity napisał(a):MeYa.. To musialo byc niezapomniane przezycie :lol: Ale spiewali faktycznie superb.. Heeeeej dziewczyynoooo oo spojrz na misiaaa aaa :D
:drunk:

niezapomniane przezycie to bede miala 29.IV :lol:
'bialy mis' w wykonaniu tego meskiego chórku - brzmial naprawde ciekawie :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » piątek, 1 kwi 2005, 13:26

Widziałem ten chórek... Na początku nie mogłem uwierzyć, że mieli na stopach buty od garnituru, a nogawki wcisnęli w skarpetki :lol::lol::lol: Ale śpiewali niczego sobie :D
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Y.Eternity » piątek, 1 kwi 2005, 14:49

I do tego mieli dresy :D
Y.Eternity
 

Postprzez Morland » piątek, 1 kwi 2005, 14:50

Y.Eternity napisał(a):I do tego mieli dresy :D

O tym już nie chciałem mówić. To po prostu było zbyt przykre :lol::lol::lol:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kamila » piątek, 1 kwi 2005, 19:13

Morland napisał(a):Dzisiaj było w sumie nudno. Nic ciekawego się nie działo, nawet zamiana klas jakiej dokonaliśmy nie była zbyt ciekawa.

Dokładnie :| oprócz pracy klasowej z polskiego to nic ciekawego się nie działo.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 1 kwi 2005, 21:27

a ja tam dzień w szkole miałem miły :) szybko zleciał :) potem miałem miłe spotkanie (przy winku :) ) Sylwia sorry że nie odpisałem na ssmana :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Genesius » sobota, 2 kwi 2005, 15:47

nie wie ktos czy jest koncert w poniedzialek??
Avatar użytkownika
Genesius
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 29 gru 2004, 20:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » poniedziałek, 4 kwi 2005, 13:17

czy wszystkie klasy uczciły dzisiaj o 12.00 minutą ciszy pamięć Papieża? z tego co wiem to było zarządzenie ... choć zastanawiam się czy nie lepsze byłoby ogólne spotkanie na auli ... ale w sumie to mogłoby być za duże zamieszanie! najważniejsze, że wogóle coś zrobili!


a teraz z innej beczki! lekcja j. angielskiego z przedstawicielami innych krajów! rewelacja i świetna zabawa! na prawdę fajni ludzie i mogliby przyjść do mojej grupy jeszcze raz!!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 4 kwi 2005, 13:49

Kopernik, Kopernik i po Koperniku..
czuję wakacje w powietrzu

Ps. no kto jest debeściak ?? :D
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Kulo » poniedziałek, 4 kwi 2005, 14:04

Olga napisał(a):czy wszystkie klasy uczciły dzisiaj o 12.00 minutą ciszy pamięć Papieża? z tego co wiem to było zarządzenie ... choć zastanawiam się czy nie lepsze byłoby ogólne spotkanie na auli ... ale w sumie to mogłoby być za duże zamieszanie! najważniejsze, że wogóle coś zrobili!


a teraz z innej beczki! lekcja j. angielskiego z przedstawicielami innych krajów! rewelacja i świetna zabawa! na prawdę fajni ludzie i mogliby przyjść do mojej grupy jeszcze raz!!



widac ze lubisz ludzi uposledzonych umyslowo i holendrow...
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » poniedziałek, 4 kwi 2005, 14:18

Olga napisał(a):czy wszystkie klasy uczciły dzisiaj o 12.00 minutą ciszy pamięć Papieża? z tego co wiem to było zarządzenie ... choć zastanawiam się czy nie lepsze byłoby ogólne spotkanie na auli ... ale w sumie to mogłoby być za duże zamieszanie! najważniejsze, że wogóle coś zrobili!


a teraz z innej beczki! lekcja j. angielskiego z przedstawicielami innych krajów! rewelacja i świetna zabawa! na prawdę fajni ludzie i mogliby przyjść do mojej grupy jeszcze raz!!


Było takie zarządzenie??
no moja klasa (3e) raczej nie uczcila poniewaz mielismy wtedy okienka.
Dobrze, że w piątek jest wolne, bedzie mozliwosc obejrzenia transmisji....:(
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości