2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » środa, 23 mar 2005, 18:32

Kauczu marudzisz :P
może i jest więcej nauki niż w pierwszej klasie, ale..... kto powiedział, że trzeba się uczyć? :P jeśli chodzi o mnie to tak solidnie i systematycznie uczyłam się tylko w pierwszym półroczu pierwszej klasy :P a potem totalna zlewka na wszystko :D a jeszcze w tym roku tyle 18stek..... :twisted: pewnie wyjdzie na to, że do matury też mi się nie będzie chciało uczyć :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez propet » czwartek, 31 mar 2005, 14:17

Magnus napisał(a):PYTANIE MAM.

Jutro Prima Aprilis :]

Która klasa chce przypał i zamieni sie lekcjami z IIC :D

Gwarantuje pełna organizacje naszej klasy :D



Ach dobre to były czasy w I i II klasie, chociaz raz jak sie zamieniliśmy to mielismy pozamiatane.... a teraz nie warto bo jeszcze niecałe dwa tygodnie i po szkole....
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez SAVARY » czwartek, 31 mar 2005, 14:41

Ja już mam to zgłowy :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » czwartek, 31 mar 2005, 19:29

w tamtym roku jak się zamieniliśmy z jedną klasą (chyba ówczesną Ig), to ich pan Mikłasz nie wpuścił do klasy, a nam postawił nieobecności

jutro też mamy chemię
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Rymek_Hunter » czwartek, 31 mar 2005, 19:36

staroświecki i nieśmieszny pomysł z tą podmianą klas... nie lepiej zrobić im kawał i w ogóle nie przyjść na lekcje? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 31 mar 2005, 20:09

taaaa... nauczyciele też nam mogą zrobić niespodziankę... ja jutro mam sprawdzian z histy, to pewnie babka wpadnie na lekcje, powie że nie mamy sprawdzianu, po czym z szyderczym śmiechem krzyknie PRIMA APRILIS... :? pamiętajcie że to działa obustronnie...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez gapcio » czwartek, 31 mar 2005, 20:23

No my w tamtym roku sie zamieniliśmy i Pan Majewski zrobił nam sprawdzian i zrobił to z taką nerwowością że nam do śmiechu nie było a na samym końcu lekcji podarł sprawdziany i powiedział prayma aprylis czyli zrobił nam większy dowcip niż my mu ....
Ale w tym roku to już nie bedzie to samo bo obecne 1sze klasy są za mało zorganizowane ... poprostu taka rozpieszczona młodzierz ... :devil:

A tak apropo dzisiaj dostałem już oficjalnie potwierdzoną informacje przez dyrekcje, mianowicie dyskoteki szkolnej w tym roku szkolnym już NIE będzie ... W większości zawdzięczamy to ostatnim bijatykom ... oczywiście dyrektor miał tez na uwadze to że klasy maturalne muszą sie uczyć .. :)
gapcio
 

Postprzez Kalynka » piątek, 1 kwi 2005, 15:06

O co chodzi z tym pismem od mieszkancow wiadomo ktorego miejsca do Dyrektora i Dyrektora do palaczy? :o
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Roman » piątek, 1 kwi 2005, 15:24

Kalynka napisał(a):O co chodzi z tym pismem od mieszkancow wiadomo ktorego miejsca do Dyrektora i Dyrektora do palaczy? :o


nie wiem, nie czuję się zainteresowany

jak dotąd jednak dyrekcja wykazuje brak konsekwencji w walce z palaczami (tzn. sankcje miały być znacznie bardziej drastyczne)

ale może to i dobrze, bo z paroma osobami trzebaby było się pożegnać i byłoby bardzo szkoda
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » piątek, 1 kwi 2005, 18:05

A niech palą, to ich sprawa, oni się truć będą, a nie ja, bo z nimi nie chodzę za Aretkę... Właściwie to w szkole powinni zrobić legalną palarnię w której młodzież w wieku pełnoletnim mogłaby spokojnie zapalić tego papierosa bez głupich zabaw z nauczycielami w chowanego, ale pewnie do takiej inicjatywy jest nam jeszcze daleko, bo konserwatywne, ociemniałe społeczeństwo polskie nie dorosło jeszcze do takich projektów w przeciwieństwie do naszych zachodnich sąsiadów u których funkcjonuje to jako normalne pomieszczenie w każdej szkole (poczynając od gimnazjów!)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez MadziUlka » piątek, 1 kwi 2005, 20:19

ja w tej klasie więcej nie uciekam z lekcji
niech nikt lepiej do mnie nie podchodzi w tej sprawie
bo będę gryzła i w ogóle
mam dość tego że połowa klasy się wraca
także ciao
możecie pomażyć że kiedyś jeszcze z Wami ucieknę....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości