może i jest więcej nauki niż w pierwszej klasie, ale..... kto powiedział, że trzeba się uczyć?
jeśli chodzi o mnie to tak solidnie i systematycznie uczyłam się tylko w pierwszym półroczu pierwszej klasy
a potem totalna zlewka na wszystko
a jeszcze w tym roku tyle 18stek.....
pewnie wyjdzie na to, że do matury też mi się nie będzie chciało uczyć 

pamiętajcie że to działa obustronnie...

