1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sylwia » wtorek, 29 mar 2005, 18:41

mi tam się nie chce... nie chce mi się patrzeć na babcie B., która nie da sobie nic powiedzieć, a do tego ostatnio nieźle mnie wkurzyła, zaczęła mi wpierać coś czego nie powiedziałam
- ale proszę pani
-cicho, cicho
- ale...
- nie przerywaj mi!
- ale ja wtedy powiedziałam...
-cicho, cicho!
poźniej chciała mi coś udowodnić, ale jej nie wyszło... niestey mam ją w komisji - tylko to powstrzymało mnie od kłotkiz nią
:evil: wrr! a jutro 2 polskie :!:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 29 mar 2005, 19:13

Sylwia napisał(a):mi tam się nie chce... nie chce mi się patrzeć na babcie B., która nie da sobie nic powiedzieć, a do tego ostatnio nieźle mnie wkurzyła, zaczęła mi wpierać coś czego nie powiedziałam
- ale proszę pani
-cicho, cicho
- ale...
- nie przerywaj mi!
- ale ja wtedy powiedziałam...
-cicho, cicho!
poźniej chciała mi coś udowodnić, ale jej nie wyszło... niestey mam ją w komisji - tylko to powstrzymało mnie od kłotkiz nią
:evil: wrr! a jutro 2 polskie :!:


moja klasa szczerze teskni za polskimi z babcia :cry: :prosze:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » wtorek, 29 mar 2005, 21:07

dwa sprawdziany!! :cry: ...... polski i geografia!! miałam tydzień, a zostawiłam wszystko na dzisiaj! :( miałam się uczyć i dobrze przygotować! i co teraz?? pozostaje mi wstać o 6.30 rano i kuć do 8.30!! a może ma ktoŚ jakieś wiadomości z jakichkolwiek źródeł na temat tego, że jutro nie dotrą do szkoły panie N. (polski :cry: ) i H. (geografia :placze: )!
ktoś?? coś? ktokolwiek? cokolwiek? proszę!! BŁAGAM!! :placze:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 29 mar 2005, 21:16

Morland napisał(a):Jutro wracamy do szkoły. Jak się z tym czujecie? :P Ja bym jeszcze trochę sobie poleniuchował :D Ale co poradzić? Znowu harówka się zacznie. Ale damy sobie radę :P

ja tą "harówkę" mam do 15 kwietnia :P a Wy się męczcie :P
a ja wypocząłem, pouczyłem się z gegry do maturki (w końcu) i z matmy co nieco zrobiłem, czuję że tego czasu nie straciłem :P w sumie to ostatnie dwa tygodnie więc mogę chodzić do szkoły :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Kulo » wtorek, 29 mar 2005, 21:55

a mnie wlasnie glowa przestala bolec :jupi: i moze jeszcze zdaze sie cos pouczyc w te swiata :] , tylko co?? tyle tego jest ze wszystko bym musial zrobic, eh znow mnie zaczyna bolec :cry: :>
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez dziurawe kalesony » środa, 30 mar 2005, 11:07

uczcie się uczcie robaczki, juz niedługo wakacje. :)
dziurawe kalesony
 

Postprzez Morland » środa, 30 mar 2005, 11:15

dziurawe kalesony napisał(a):uczcie się uczcie robaczki, juz niedługo wakacje. :)

Fakt. Ten rok szkolny minął wyjątkowo szybko :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez dziurawe kalesony » środa, 30 mar 2005, 11:32

Morland napisał(a):
dziurawe kalesony napisał(a):uczcie się uczcie robaczki, juz niedługo wakacje. :)

Fakt. Ten rok szkolny minął wyjątkowo szybko :)


A informatyka dziś mija jeszcze szybciej, tak ? :wink: :brawo:
dziurawe kalesony
 

Postprzez Olga » środa, 30 mar 2005, 13:18

12 dni szkolnych nam pozostało drodzy maturzyści i nadejdzie czas stresu, wysiłku, a potem pożegnania :cry: ...........

ehh nie ma to jak uczyć się na sprawdzian 4 godziny ;/ ... przyjść do szkoły i dowiedzieć się, że ktoś zdążył go przełożyć jeszcze przed pierwszą lekcją :? ..... moja klasa czyni cuda ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Kulo » środa, 30 mar 2005, 14:51

a dokladniej to 7 dni do wystawienia ocen dlugopisem, 11 do konca szkoly w ogole, a 12 dnia zakonczenie :D
ale juz sie co niektorym "wystawiaczom ocen" poprzewracalo w glowie :x
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » środa, 30 mar 2005, 14:58

no poprzewracało się, niestety :lol: pan B. - ten od wuefu, wystawił mi w propozycji 3, kiedy spytałam "dlaczego?" powiedział, że mam takie "trójkowe oceny".
Moje oceny z w-fu: 5,3,4,4,4.
:lol: :lol: :lol: rzeczywiście trójkowe...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez kamila » środa, 30 mar 2005, 18:16

Dziś sobie napisałam mature próbą z niemieckiego. Dowiedziałam się przypadkiem.
Nie było trudne :)
Myśłam, ze zamarzne na tej auli :evil:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez quad » środa, 30 mar 2005, 18:21

Ta matura...
Oto czesci skladowe widziane z mojej strony:
- nierozumienie ze sluchu
- brak pracy z tekstem
- krotkie formy nieuzytkowe

A tak wogole to bylo pozytywnie ;)
quad
 

Postprzez kamila » środa, 30 mar 2005, 18:24

quad napisał(a):Oto czesci skladowe widziane z mojej strony:
- nierozumienie ze sluchu
- brak pracy z tekstem

hehehe, właśnie bałam się, ze ze słuchu źle mi pójdzie, ale chyba najlepiej mi z tym poszło. Szymonku to po cuś siedziałeś tam tak długo? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez quad » środa, 30 mar 2005, 18:28

kamila napisał(a):hehehe, właśnie bałam się, ze ze słuchu źle mi pójdzie, ale chyba najlepiej mi z tym poszło. Szymonku to po cuś siedziałeś tam tak długo? :P


A bo bylo pozytywnie, tutaj pogadalem sobie z komisja, tutaj ponabijalem z tresci i ze swojej niewiedzy. Wlasciwie tez nie chcialo mi sie siedziec samemu poza aula wiec poczekalem az ktos znajomy napisze ;)
quad
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości