- ale proszę pani
-cicho, cicho
- ale...
- nie przerywaj mi!
- ale ja wtedy powiedziałam...
-cicho, cicho!
poźniej chciała mi coś udowodnić, ale jej nie wyszło... niestey mam ją w komisji - tylko to powstrzymało mnie od kłotkiz nią
wrr! a jutro 2 polskie 


miałam się uczyć i dobrze przygotować! i co teraz?? pozostaje mi wstać o 6.30 rano i kuć do 8.30!! a może ma ktoŚ jakieś wiadomości z jakichkolwiek źródeł na temat tego, że jutro nie dotrą do szkoły panie N. (polski
)!
Ja bym jeszcze trochę sobie poleniuchował
Ale co poradzić? Znowu harówka się zacznie. Ale damy sobie radę
i moze jeszcze zdaze sie cos pouczyc w te swiata
, tylko co?? tyle tego jest ze wszystko bym musial zrobic, eh znow mnie zaczyna bolec 


... przyjść do szkoły i dowiedzieć się, że ktoś zdążył go przełożyć jeszcze przed pierwszą lekcją
..... moja klasa czyni cuda ...
pan B. - ten od wuefu, wystawił mi w propozycji 3, kiedy spytałam "dlaczego?" powiedział, że mam takie "trójkowe oceny".