1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » wtorek, 22 mar 2005, 19:49

rekawiczki....hehhe a solówki Adriana :D :lol: :lol: :lol:
hehehehe
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Peny » wtorek, 22 mar 2005, 20:35

o czym wy...? :shock:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kamila » wtorek, 22 mar 2005, 20:39

Peny napisał(a):o czym wy...? :shock:

aaa... trza było byc :P Mówiłam Ci, ale Ty miałaś angielski ;/ , było śmiesznie ... uwierz mi :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » wtorek, 22 mar 2005, 20:43

wierze...ale nie moglam... :)
Dlatego prosze o streszczenie ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » wtorek, 22 mar 2005, 20:56

Peny napisał(a):wierze...ale nie moglam... :)
Dlatego prosze o streszczenie ;)

tego sie nie da strescic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to trzeba bylo zobaczyc :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Peny » wtorek, 22 mar 2005, 21:13

toście mi powiedzieli.... :|
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » wtorek, 22 mar 2005, 21:45

miałam wybór ...... albo Dni Teatru albo wieczór spędzony razem z W.Szymborską i Herbertem :) ..... wygrały Dni Teatru .... warto było .... tylko co z jutrzjszym sprawdzienem? :cry: ...... to tylko jakies 15 wierszy :shock: ehhhhhh .......
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 22 mar 2005, 21:54

ciesze się że ten dzień już minął... przeżyłem kwestie Kordianową... aczkoliwek narobiłem sobie trzody, ale publika podtrzymała mnie na duchu :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Falbor » wtorek, 22 mar 2005, 23:28

:wstyd: :wstyd: :wstyd: na probach jakos lepiej mi gralo... :) :oops:
jeszcze tekst mi sie mylil :oops:
nagral ktos to przestawienie... moze vhs... moze avi.. cokolwiek :)
mam nadzieje ze podobalo sie to mojej Kochanej Krolewnie (ktorej zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia) :serce: moze nie jestem jakims aktorem i nie zrobilem tego jak trzeba... ale zagralem to dla Niej :zakochany:

jutro ostatni dzien przed swietami... yhh ten polak... biore kropke i wbijam w to ;) ;) ;)
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » wtorek, 22 mar 2005, 23:35

Falbor napisał(a):mam nadzieje ze podobalo sie to mojej Kochanej Krolewnie (ktorej zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia) :serce: moze nie jestem jakims aktorem i nie zrobilem tego jak trzeba... ale zagralem to dla Niej :zakochany:


Krolewnie zawsze sie podobasz :serce: :zakochany:
My Love there's only You in my life...:*
generalnie mi sie przedstawienie podobalo :spoko: :drunk: hehe
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » niedziela, 27 mar 2005, 23:52

nie ma JEDNEJ WIELKIEJ RODZINY w naszej budzie :D ...... kilka dni wolnego i ten temat obumiera!! :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Peny » poniedziałek, 28 mar 2005, 08:22

A kiedy wracamy do szkoly? We wtorek czy w srode? :oops:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kamila » poniedziałek, 28 mar 2005, 10:05

Peny napisał(a):A kiedy wracamy do szkoly? We wtorek czy w srode? :oops:

:lol: w środe Złociutka.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 28 mar 2005, 10:53

Olga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!! :jupi: !! żyć nie umierać!!


Życzę Ci Olga "połamania długopisu", szybkiego zdania matury i dostania się na studia!!! :spoko: :spoko: :spoko:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » wtorek, 29 mar 2005, 17:54

Jutro wracamy do szkoły. Jak się z tym czujecie? :P Ja bym jeszcze trochę sobie poleniuchował :D Ale co poradzić? Znowu harówka się zacznie. Ale damy sobie radę :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości