hehehehe
..... wygrały Dni Teatru .... warto było .... tylko co z jutrzjszym sprawdzienem?
...... to tylko jakies 15 wierszy
ehhhhhh .......
na probach jakos lepiej mi gralo...
moze nie jestem jakims aktorem i nie zrobilem tego jak trzeba... ale zagralem to dla Niej

Falbor napisał(a):mam nadzieje ze podobalo sie to mojej Kochanej Krolewnie (ktorej zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia)moze nie jestem jakims aktorem i nie zrobilem tego jak trzeba... ale zagralem to dla Niej
![]()
heheOlga napisał(a):co za radość!! matura 18.04 i 21.04 i obie już o 11.00!! a potem spokój aż do pisemnych!!![]()
żyć nie umierać!!
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości