W Co Teraz Gracie

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Morland » sobota, 26 mar 2005, 10:10

Będę się odchamiał przy Star Wars Racer. Bosz, jaka to jest stara gra.
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez SAVARY » sobota, 26 mar 2005, 12:15

Dzisiaj wgrałem sobie "Warrior Kings" ciekawe jaka będzie.
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Owee » sobota, 26 mar 2005, 13:16

koncze KOTOR'a II
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sandman » sobota, 26 mar 2005, 15:52

Tracę głowę przy Falloucie.
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez smoko1 » sobota, 26 mar 2005, 16:17

Aki123 napisał(a): Piracki WOW aktualnie ale bez rewelacji, Prince of Persia: Warrior Within. Bardzo chetnie bym pograł w obydwa KOTORY i Riddicka...

na jakim pirackim serwie grasz w wowa ??? moze zagramy razem gg 3852832
smoko1
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 21:46

Postprzez filomata » sobota, 26 mar 2005, 16:46

Morland napisał(a):Będę się odchamiał przy Star Wars Racer. Bosz, jaka to jest stara gra.


Ale jaka dobra, szkoda ze nie działa z moją kartą ;] Właściwie to nie wiem co było źle ale po prostu ją odłozyłem :P
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Owee » czwartek, 31 mar 2005, 19:09

Second Sight - gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - ale co tu sie dziwić - wkońcu je twórcy to Codemasters (zrobili Operation Flashpoint)...
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez _NeElDaN_ » czwartek, 31 mar 2005, 23:00

Owee napisał(a):Second Sight - gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - ale co tu sie dziwić - wkońcu je twórcy to Codemasters (zrobili Operation Flashpoint)...


Tworcy Operation Flashpoint to czeska Bohemia Interactive. Codemasters to tylko wydawcy tej gry. Second Sight to konwersja z pleja ?
_NeElDaN_
 

Postprzez Owee » piątek, 1 kwi 2005, 14:03

a żeczywiście .... my bad... masz rację - czy to konwersja... jeśli tak to najlepsza jaką w życiu widziałem i grałem...
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » piątek, 1 kwi 2005, 17:32

Pilsner napisał(a):
Owee napisał(a):a żeczywiście .... my bad... masz rację - czy to konwersja... jeśli tak to najlepsza jaką w życiu widziałem i grałem...



Popełnił Pan błąd ortograficzny.

Popełnił Pan błąd, on Pana teraz zniszczy :P :P
A ja teraz postanowiłem, że w nic nie będę grał. Od... dwóch dni idzie mi doskonale :D :D
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez _NeElDaN_ » sobota, 2 kwi 2005, 01:33

Owee napisał(a):a żeczywiście .... my bad... masz rację - czy to konwersja... jeśli tak to najlepsza jaką w życiu widziałem i grałem...


Nie wiem na 100% czy to konwersja, ale wydaje mi sie ze slyszalem o tej grze w wersji na konsole.
_NeElDaN_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości