Owee napisał(a):Second Sight - gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - ale co tu sie dziwić - wkońcu je twórcy to Codemasters (zrobili Operation Flashpoint)...
Pilsner napisał(a):Owee napisał(a):a żeczywiście .... my bad... masz rację - czy to konwersja... jeśli tak to najlepsza jaką w życiu widziałem i grałem...
Popełnił Pan błąd ortograficzny.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość