Morland napisał(a):Instaluję sobie Arcanum PL. Mówcie co chcecie, ale ta gra jest naprawdę dobra i wręcz idealna na dłuuugie zimowo-wiosenno-nie-wiadomo-jakie wieczory
Bez tylu bugow byłaby lepsza.

filomata napisał(a):black-_-heart napisał(a):A teraz gram u kuzyna w Starcrafta, nawet nie źle mi idzei, pokonuje większość ziomkow na BN
Jak ci się będzie nudziło to moze kiedyś zagramy w BW.
ciekawe co koles teraz zrobi ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości